ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ з дисципліни "Психологія"

Результати студентської олімпіади з дисципліни «Психологія», що була проведена з 26.04.2018 по 28.04.2018 на базі Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет               імені К. Д. Ушинського»

І місце

Філіна Марія Олександрівна

Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д .Ушинського,

факультет фізико-математичний, ІІI рік навчання.

Керівник: Водолазська Ольга Олегівна – кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної та диференціальної психології.

 

ІІ місце

Барилко Вікторія Михайлівна

Тернопільський національний економічний університет, факультет соціальної роботи, ІV рік навчання.

Керівник: Ревасевич Ірина Степанівна - доцент кафедри психології та соціальної роботи.

 

ІІІ місце

Гринь Світлана Ігорівна

Запорізький національний університет, факультет соціальної педагогіки та психології, напрям підготовки:соціальна педагогіка, ІІІ рік навчання.

Керівник: Іванова Лариса Сергіївнакандидат філософських наук, доцент кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності.

Зборовська Ірина Віталіївна

Національний університет «Києво-Могилянська академія»,

факультет соціальної роботи, ІІ рік навчання.

Керівник: Копець Людмила Володимирівна - доцент кафедри психології та педагогіки.

 

Таблиця 3.

Список та результати участі в Олімпіаді студентів (від кожного ЗВО) з дисципліни «Психологія» ,

проведеного з 26.04.2018 р. по 28.04.2018 р. на базі Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний

університет імені К. Д. Ушинського»

 

Повна назва закладу вищої освіти

Прізвище, ім’я та по-батькові студента

Рік навчання

Факультет, спеціальність

Кількість балів

Місце

1.Південноукраїнський національний педагогічний університет імені

К.Д. Ушинського

1. Філіна Марія Олександрівна

3

Фізико-математичний

78

1

2.Шевченко Ольга Олегівна

 

1

Дошкільної педагогіки та психології

67

5

Всього студентів: 2

 

 

 

 

2. Тернопільський

національний економічний

університет

1. Барилко Вікторія Михайлівна

4

Соціальної роботи

75

2

2.Смачило Анна Вікторівна

4

Соціальної роботи

64

7

Всього студентів: 2

 

 

 

 

3.Національна металургійна академія України

1. Острікова Марина Володимирівна

4

Гуманітарний

45

15

Всього студентів: 1

 

 

 

 

4.Сумський державний

університет

1. Лук’яненко Єлизавета Віталівна

2

Технічних систем і енергоефективних технологій

48

12

Всього студентів: 1

 

 

 

 

5.Національний університет біоресурсів і

природокористування

1. Пекарева Вікторія Володимирівна

 

4

Гуманітарно-педагогічний

62

8

2.Тонха Тетяна Геннадіївна

3

Гуманітарно-педагогічний

67

5

Всього студентів: 2

 



 

 

 

6.Національний університет «Києво-Могилянська академія»

1. Зборовська Ірина Віталіївна

2

Соціальної роботи

70

3

2.Степанова Наталія Вадимівна

 

2

Соціальної роботи

62

8

Всього студентів: 2

 

 

 

 

7.Київський національний університет будівництва і архітектури

1. Панасенко Яна Анатоліївна

3

Автоматизації інформаційних технологій

37

21

2.Ковтун Ксенія Ігорівна

 

3

Автоматизації інформаційних технологій

44

16

Всього студентів: 2

 

 

 

 

8.Одеський національний морський університет

1. Лозовенко Анастасія Анатоліївна

1

Економіки та управління

45

15

2. Яковлева Олена Борисівна

1

Економіки та управління

39

19

Всього студентів: 2

 

 

 

 

9.Камянець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

1. Заставнецька Яніна Анатоліївна

1

Управління навчальним закладом

38

20

2. Нагорна Вікторія Іванівна

1

Управління навчальним закладом

40

18

Всього студентів: 2

 

 

 

 

10.Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Сікорського»

1. Ранценс Дарія Сергіївна

2

Фізико-технічний

18

25

2.Лутак Андрій Олександрович

1

Фізико-технічний

15

28

Всього студентів: 2

 

 

 

 

 

 

 

11.Уманський державний педагогічний університет

 

1.Седлецька Оксана Василівна

 

4

Соціальної та психологічної освіти,напрям підготовки:соціальна робота

41

17

2.Панасенко Світлана Олегівна

4

Соціальної та психологічної освіти,напрям підготовки:соціальна робота

32

22

Всього студентів: 2

 

 

 

 

12.Одеська національна академія зв’язку імені А.С.Попова

1.Помеленко Вікторія Павлівна

4

Соціологія

46

14

Всього студентів: 1

 

 

 

 

13.Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка

1.Носуля Богдан Миколайович

1

Фізико-математичний

58

9

Всього студентів:1

 

 

 

 

14. Український католицький університет

1. Арбузова Анастасія Андріївна

4

Факультет наук про здоров’я

17

26

Всього студентів:1

 

 

 

 

15. Запорізький національний університет

1. Гринь Світлана Ігорівна

3

Соціальної педагогіки та психології, напрям підготовки:соціальна педагогіка

71

3

Всього студентів:1

 

 

 

 

16. Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія»

1. Шевченко Марія В’ячеславівна

 

1

соціологія

16

27

Всього студентів:1

 

 

 

 

17. Бердянський державний педагогічний університет

1.Солонська Юлія Миколаївна

3

Соціальна педагогіка

64

7

2.Єроніна Яна Віталіївна

3

Дошкільна освіта

66

6

Всього студентів:2

 

 

 

 

18. Інститут кримінально-виконавчої служби Національної академії внутрішніх справ

1.Кочкарьов Дмитро Сергійович

3

Право

46

14

2.Топор Євгенія Сергіївна

3

юридичний

44

16

Всього студентів:2

 

 

 

 

19. Глухівський національний педагогічний університет імені О.Довженко

1.Міськова Олена Вікторівна

1

спеціальність:біологія

62

8

Всього студентів: 1

 

 

 

 

20. Донецький національний технічний університет

Коваленко Ірина Ігорівна

3

Гірничий факультет

67

5

Яценко Анастасія Ігорівна

2

Комп’ютерних наук і технологій

50

11

Всього студентів: 2

 

 

 

 

21. Харківський національний університет Повітряних сил імені Івана Кожедуба

1.Михайлов Артем Андрійович

2

Забезпечення військ

48

12

2.Носик Юлія Євгенівна

2

Забезпечення військ

64

7

Всього студентів: 2

 

 

 

 

22. Київський національний університет імені Тараса Шевченка

1.Хименко Алла Юріївна

4

Соціальної роботи

69

4

2.Лапіга Олександра Ігорівна

4

математичний

57

10

Всього студентів: 2

 

 

 

 

23. Донбаський державний педагогічний університет

1.Рейлян Юлія Ігорівна

2

Фізичне виховання

31

23

2.Сафонова Єлизавета Вікторівна

2

Фізичне виховання

29

24

Всього студентів: 2

 

 

 

 

24. Київський Державний університет інфраструктури та технологій

1.Соловйова Олександра Сергіївна

4

Транспортні технології

47

13

2.Костенчук Катерина Сергіївна

4

Транспортні технології

10

29

Всього студентів: 2

 

 

 

 

Усього закладів вищої освіти, що брали участь в Олімпіаді:

24

Загальна кількість студентів, що брали участь в Олімпіаді:

40

 

 

Голова оргкомітету Т. І. Койчева – доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи

Університету Ушинського.

 

Голова журі О. П. Саннікова – доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри

загальної та диференціальної психології Університету Ушинського

 

 

 

 

 

 

Останнє оновлення: Вівторок, 08 травня 2018, 16:46

    

  fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр                                                                  eua konfucius    
  tempus pedpresa mon.gov observatory