Cемінари-практикуми для вчителів початкової школи від співавтора Типової освітньої програми з математики для 1-2-х класів

У рамках ХІІ науково-практичної конференції «Актуальні проблеми методики навчання математики у контексті розбудови Нової української школи» на базі кафедри математики і методики її навчання Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» 12 травня 2018 року було проведено семінари-практикуми для вчителів початкової школи від співавтора Типової освітньої програми з математики для 1-2-х класів, співавтора навчальних зошитів з математики для пілотних 1-х класів НУШ, Скворцової Світлани Олексіївни, завідувача кафедри математики і методики її навчання, доктора педагогічних наук, професора, члена-кореспондент НАПН України.
Розпочалися семінари-практикуми з привітального слова ректора університету, академіка Чебикіна Олексія Яковича.

Далі Світлана Олексіївна презентувала вчителям актуальні та цікаві теми семінарів-практикумів: «Врахування нейрофізіологічних особливостей молодших школярів у навчанні математики» та «Реалізація діяльнісного підходу у навчанні математики в 1-му класі».
На захід завітали 107 вчителів із Одеси та Одеської області. Була активна дискусія, обговорення актуальних питань, обмін думками. Вчителям дійсно потрібні знання про сучасні методики навчання. І заради цього вони готові приїхати до викладачів університету у свій вихідний день. Це наочно підтверджує зв’язок університету із вчительською спільнотою.

Останнє оновлення: Середа, 16 травня 2018, 10:07