В університеті відбулися Всеукраїнські змагання з настільного тенісу

tennis 01 2024 oblojkaЗгідно з календарем Всеукраїнських змагань Федерації з настільного тенісу України (ФНТУ) на поточний рік на базі інституту фізичної культури та реабілітації Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського 9-12 січня 2014 року відбувся турнір з настільного тенісу серед найсильніших мінікадетів України (дітей 2002 р.н. і молодше).
У змаганнях узяли участь 82 юних спортсмени з усіх куточків України: Алчевська (Луганська обл.), Артемівська (Донецька обл.), Богородчан (Івано-Франківська обл.), Вінниці, Вольногорська (Дніпропетровська обл.), Градизька (Полтавська обл.), Донецька, Дніпропетровська, Жовкви (Львівська обл.), Києва, Кривого Рогу (Дніпропетровська обл.), Кобеляк (Полтавська обл.), Львова, Миколаєва, Прилук (Чернігівська обл.), Сімферополя (АР Крим), Умані (Черкаська обл.), Цюрупинська (Херсонська обл.), Ялти (АР Крим). Одеську область представляли спортсмени м. Ізмаїл (тренер Фарладанський Ю.Я.), м. Болград (тренер Паламарчук В.М.), смт. Сергіївка (тренер Буберенко А.С.), м. Теплодар (тренер Шарапова М.С.). Найбільшим серед учасників було представництво м. Одеси – 5 дівчат та 14 хлопчиків (тренери Нефьодова С.Г., Парфенюк О.Л., Кохно Ю.С.).
Традиційний турнір найкращих мінікадетів, так званий ТОП-24, проходив уперше за всі роки незалежності України в м. Одесі.
Запекла боротьба точилася з першого дня змагань, коли згідно з регламенту необхідно було визначити 24 найсильніших дівчинки та хлопчика України.
До найсильніших дівчат України увійшли:
Димитренко Анастасія (Сергіївка), Собченко Ольга (Одеса), Уманців Ольга (Богородчани), Єпіфанцева Анастасія (Київ), Богдан Анастасія (Ізмаїл), Куртенко Аліна (Київ), Мельникова Лілія (Донецьк), Івахів Валерія (Одеса), Соломко Дар’я (Вінниця), Москалюк Анастасія (Ізмаїл), Бондаренко Марія (Цюрупинськ), Книш Єлизавета (Алчевськ), Євтодій Іоланта (Одеса), Видрученко Аліна (Миколаїв), Телень Вікторія (Вінниця), Лівач Софія (Львів), Запотічна Христина (Львів), Ремига Ангеліна (Ялта), Чагіна Ганна (Київ), Мартиненко Дар’я (Київ), Клименко Дарина (Градизьк), Заїка Яніна (Кобеляки), Проценко Анастасія (Алчевськ), Христюк Юлія (Вінниця)
До найсильніших хлопців України увійшли:
Вознюк Богдан (Сергіївка), Юрченко Кирило (Умань), Малов Олександр (Дніпропетровськ), Губанов Микита(Сімферополь), Кибка Євген (Артемівськ), Грех Юрій (Жовква), Татаринов Валерій (Жовква), Бранець Олег (Жовква), Пасечник Володимир (Алчевськ), Галай Дмитро (Умань), Бондарчук Олександр (Вінниця), Яковлев Гліб (Ізмаїл), Денисенко Вадим (Київ), Демін Микита (Миколаїв), Гребенюк Андрій (Прилуки), Проценко Данило (Ізмаїл), Неборак Дмитро (Київ), Мастерюк Іван (Болград), Петришин Ігор (Богородчани), Сухін Максим (Вольногорськ), Лисак Семен (Одеса), Голодухін Гліб (Київ), Роік Богдан (Київ), Доломанжи Григорій (Болград).
Фінальні групи (I-го та ІІ-го фіналу) були сформовані з урахуванням результатів відбірних та попередніх змагань. На заключному етапі змагання проходили за коловою системою, що нівелювало можливість випадковості фінальних результатів. Проте в деяких випадках головному судді змагань – судді національної категорії Фарладанському Юлію Яковичу – при визначенні місць доводилось рахувати кількість виграних очок та партій. Останнє свідчило про безкомпромісність змагань. Слід також додати, що тільки один учасник (переможець змагань серед хлопчиків) пройшов весь турнір без поразок.
За результатами напруженої боротьби призові місця розподілились наступним чином:
Серед хлопчиків:
І місце – Юрченко Кирило (м. Умань, тренер –Голубєв Юрій Володимирович);
ІІ місце – Губанов Микита (м. Сімферополь, тренер – Гладкова Людмила Іванівна);
ІІІ місце – Малов Олександр (м. Дніпропетровськ, тренер Коркін Сергій Жанович).
Серед дівчаток:
І місце –Уманців Ольга (м. Богородчани, тренер –Петришин Богдан Петрович);
ІІ місце – Мельникова Лілія (м. Донецьк, тренер –Салахутдінов Григорій Ахметович);
ІІІ місце – Москалюк Анастасія (м. Ізмаїл, тренер –Фарладанський Юлій Якович).
Вітаємо переможців!