ХХІІІ ОБЛАСНІ СТУДЕНТСЬКІ ІГРИ. ТЕНІС.

28-30 жовтня 2014 року вчетверте на базі інституту фізичної культури та реабілітації університету (зал рухливих ігор кафедри ТіМФВ, ЛФК та спортивної медицини) відбулися змагання з настільного тенісу в рамках ХХІІІ ОБЛАСНИХ СТУДЕНТСЬКИХ ІГОР.

У змаганнях взяли участь команди 16 вищих навчальних закладів м. Одеси. Турнір проводився з особисто-командним заліком в одиночному (чоловіки, жінки) та парному (чоловіки, жінки, мікст) розрядах, та за участі команд (чоловіки, жінки)

У жіночому одиночному розряді – І місце виборола аспірантка нашого університету Алексеєнко Наталія, ІІ місце дісталось представниці ОНУ ім. І.І. Мечнікова Стігарь Діані, ІІІ місце у напруженій боротьбі зайняла студентка Одеського національного медичного університету Спірідонова Ганна.

У чоловічому одиночному розряді перемогу здобув МС України, студент ІІІ курсу факультету фізичного вихованняЗавадський Ігор, ІІ місце посів студент ОНУ ім. І.І. МечніковаДехтярьов Олексій, ІІІ місце - студент НУ «ОЮА» Дебіжанський Герман.

У змішаному парному розряді у фінальному поєдинку зустрілися пари ЗавадськийАлексєєнко (університет) та СтігарьДехтярьов (ОНУ ім. І.І. Мечнікова). У запеклій боротьбі з рахунком 3:2 перемогу здобула пара Ігор Завадський та Алексеєнко Наталія.

У змаганнях чоловічих пар І місце зайняла пара НУ «ОЮА» Дебіжанський-Саприкін, пара ОНУ ім. І.І. Мечнікова Дехтярьов-Коровіченко посіла ІІ місце, ІІІ місце здобула пара нашого університету Завадський-Паламарчук.

У змаганнях жіночих пар І місце зайняла пара нашого університету Алексєєнко-Єфімова, ІІ місце – пара Одеського національного університету Стігарь-Сомова, ІІІ місце – студентки Одеського національного медичного університету Захарова-Спірідонова.

Результативними для нашого університету виявились командні змагання, у яких жіноча конманда Алексеєнко - Єфімова посіли перше місце, обігравши команди ОНУ (ІІ місце) та ОНМедУ (ІІІ місце). Чоловіча команда у складі Завадський І.-Паламарчук О. посіла ІІІ місце, програвши командам ОНУ ім. І.І. Мечніковамісце) та НУ «ОЮА» (ІІ місце).

Резюмуючи результати змагань слід зазначити, що не дивлячись на 5 перших місць у окремих видах змагань та кращий загальнокомандний результат за сумою очок (462 очки проти 405 очок), ніж минулого року, наша команда, яка посилилася двома кандидатами у майстри спорту (Паламарчук Олександр та Хмілевська Наталія), не змогла втримати «переможний поступ». Останнє зумовлено більш активним залученням провідних тенісистів України Одеським національним університетом ім. І.І. Мечнікова, який у цьому році посилився двома майстрами спорту України та одним кандидатом.

В цілому, у загальнокомандному заліку команда нашого університету, виборовши п’ять перших, два третіх, одне четверте, одне сьоме, одне восьме, два дев’ятих та одне XVІ місце, посіла загальнокомандне ІІ місце, поступившись 5-ма очками у загальнокомандному заліку команді ОНУ ім. І.І. Мечнікова (див. таблицю).