Відділ кадрів

Відділ кадрів є самостійним структурним підрозділом Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, підпорядкованим ректору.

З урахуванням контингенту особового складу університету та згідно з характером роботи відділ кадрів поділяється на 3 сектори: сектор роботи з особовим складом, сектор роботи зі студентським складом та сектор сприяння працевлаштуванню випускників.

Сектор роботи з особовим складом знаходиться в головному корпусі університету (вул. Старопортофранківська, 26, перший поверх, кабінет № 8).

Сектор роботи зі студентським складом та сектор сприяння працевлаштуванню випускників розташовані на третьому поверсі головного корпусу університету, кабінет № 65.

Відділ кадрів Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського здійснює підбір, оформлення прийому, переміщень та звільнення працівників університету; оформлює особові справи співробітників університету та студентів; веде персональний та статистичний облік категорій працівників університету; бере участь у розподілі молодих фахівців на роботу та видачу їм документів про призначення на посаду; бере участь у роботі комісії щодо призначення премій, надбавок та доплат; здійснює оформлення та видачу трудових книжок, своєчасне внесення в них необхідних даних (переміщення по роботі, зміна посад, спеціальності, кваліфікації, прізвища, присвоєння почесних звань, нагород); здійснює видачу посвідчень особи та довідок про роботу всім категоріям працівників університету.

Відділ кадрів працює згідно зі Статутом університету, діючим Положенням про відділ кадрів; Законами України, Постановами Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та іншими нормативно-правовими актами України.

Начальник відділу кадрів - Варавко Алевтина Петрівна.

До складу відділу кадрів входять провідні фахівці, фахівці, старший інспектор, інспектор з військового обліку, інспектор, секретар.

Наша адреса: 65020, м. Одеса, вул. Старопортофранківська 26, кабінет № 8.

Телефон: (048) 733-55-62 - начальник відділу кадрів.

(048) 732-39-17 - старший інспектор відділу кадрів Дударєва Марія Іванівна (сектор роботи зі студентським складом).

(048) 733-01-66 - провідний фахівець відділу кадрів Мілюкова Наталія Володимирівна (сектор сприяння працевлаштуванню випускників).

Часи прийому: 10:00 - 12:00 та з 14:00 - 16:00.

Останнє оновлення: П'ятниця, 08 травня 2015, 08:47