Відділ аспірантури та докторантури

Аспірантура в університеті працює з 20-х років ХХ століття. Щорічно в аспірантурі навчається понад 200 осіб, а у докторантурі – 10 осіб. Наукове керівництво аспірантами здійснюють доктори наук, професори та за рішенням вченої ради ПНПУ – кандидати наук, доцента, які активно працюють над докторськими дослідженнями. В університеті функціонують 7 спеціалізованих вчених рад із захисту кандидатських та докторських дисертацій.
ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ДО ВСТУПУ ДО АСПІРАНТУРИ З 25 СЕРПНЯ ПО 10 ВЕРЕСНЯ 2012 РОКУ.
ВСТУПНІ ІСПИТИ У ВЕРЕСНІ-ЖОВТНЯ 2012 РОКУ.
Завідувач відділу аспірантури та докторантури:
Хижняк Ірина Анатоліївна
Провідні фахівці відділу:
Просенюк Анжела Іванівна
Сарієва Антоніна Михайлівна
Секретар відділу:
Курган Каріна Сергіївна
65020, м.Одеса,
вул. Старопортофранківська, 26, каб. 15
тел. 733-46-29

Шановні студенти й аспіранти!

Завдяки можливостям співпраці університету з Ізраїльським культурним центром в Одесі та угоді з Університетом Аріель у Вас є унікальний шанс узяти участь у програмі академічної мобільності МАСА – Натів – Аріель «Курс науково-дослідницьких робіт в Університеті міста Аріель», що фінансується Державою Ізраїль.
Зазначена безкоштовна програма розрахована на осіб, які мають право на репатріацію (за умов наявності документів про єврейство або батька, або матері, або дідуся, або бабусі).
Додаткова інформація про умови та напрями проведення курсових, дипломних, дисертаційних досліджень в Аріельському університеті міститься у матеріалах, що додаються.
З усіх питань Ви маєте змогу звернутися до координатора Ізраїльського культурного центру в Одесі Марії Білгородської або за телефонами:
(048) 723 02 05, (048) 723 40 80; факс (048) 723 61 06 (крім п`ятниці та суботи – вихідні).

Останнє оновлення: Понеділок, 10 лютого 2014, 05:14