Відділ міжнародних зв’язків

Вітаємо Вас на веб-сторінці відділу міжнародних зв’язків університету!

Тут Ви можете дізнатися про структуру, графік роботи, а також заходи, що проводяться у відділі міжнародних зв’язків і, звичайно, висловити свою думку щодо нашої роботи.

Відділ міжнародних зв’язків є функціональним підрозділом університету, який створений для здійснення міжнародного співробітництва та зовнішніх зв’язків з іноземними закладами освіти, науковими установами, міжнародними організаціями, фондами, фірмами, громадськими організаціями, громадянами, з якими можуть укладатися відповідні договори відповідно до чинного законодавства України. У своїй роботі відділ міжнародних зв’язків керується Конституцією України, законами України, постановами Верховної Ради України, правовими актами Президента України і Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Статутом університету та положенням про відділ.

Відділ виконує такі основні завдання:

Організаційне сприяння підготовці фахівців для зарубіжних країн відповідно до міжнародних угод України з іншими країнами, договорів про співпрацю та агентських договорів, укладених університетом.

Організація спільної підготовки та стажування науково-педагогічних працівників та студентів університету відповідно до договорів, укладених з зарубіжними партнерами, а також роботи волонтерів та фахівців згідно з договорами із зарубіжними неурядовими організаціями та фондами.

Своєчасне інформування науково-педагогічних працівників університету про конкурси, програми, гранти, започатковані міжнародними фондами та організаціями.

Сприяння виконанню наукових проектів за грантами, отримання від зарубіжних фондів та у підготовці відповідних заявок та звітів.

Забезпечення виконання інших видів зовнішньоекономічної діяльності, передбачених чинним законодавством.

Координація роботи інформаційно-культурних центрів іноземних держав та міжнародних структур, створених в університеті.

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Чекаємо Вас за адресою: вул. Старопортофранківська, 26, 3-й поверх, к. 66. Тел.: +38-048-732-51-07.

Графік нашої роботи:

понеділок – п’ятниця з 9:00 до 17:00