Відділ практики

8. Контакти

Відділ виробничої практики

Керівник відділу — Іщенко Анастасія Леонідівна

Відділ виробничої практики ДЗ «ПНПУ імені К.Д. Ушинського» є структурним підрозділом, підпорядкований проректору з науково-педагогічної та виховної роботи та ректору університету.

Відділ виробничої практики створено з метою організації проведення практичної підготовки студентів для усіх спеціальностей і курсів, які навчаються в університеті, для закріплення знань і професійних компетентностей, що формуються  при вивченні психолого-педагогічних і фахових дисциплін та їх подальшого поглиблення й удосконалення під час роботи в установах та закладах освіти.

Основними функціями відділу виробничої практики є організація проведення практичної підготовки студентів в установах та закладах освіти м. Одеси та Одеської області.

Відділ виробничої практики університету проводить підготовчу роботу з організаційно-навчально-методичного забезпечення практичної підготовки студентів, контролює розробку робочих програм практичної підготовки профільними кафедрами університету. Контролює розподіл викладачів і студентів по базах навчальної, виробничої, переддипломної практик, умови їх проведення, проводення усіх  організаційних заходів перед від’їздом студентів на практичну підготовку: інструктажі про порядок проходження практичної підготовки, надання студентам-практикантам і керівникам необхідної документації.

Тел. 731-13-75

Адреса: 65020, м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26, каб. 16

ПНПУ імені К. Ушинського, відділ практики :

Останнє оновлення: Четвер, 16 листопада 2017, 14:54