Підготовчі курси

Підготовчі курси створені при Державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», які має ліцензію на здійснення підготовки до вступу до вищих навчальних закладів.

Метою підготовчих курсів є підготовка слухача до складання ЗНО та вступних і творчих екзаменів за обраною спеціальністю.

На підготовчі курси зараховуються особи, які мають повну загальну середню освіту, учні випускних класів системи повної загальної середньої освіти.

Навчання на підготовчих курсах здійснюється на платній основі.

Для зарахування на підготовчі курси слухачі подають:

заяву встановленого зразка на ім’я ректора університету;

квитанцію про оплату вартості навчання на підготовчих курсах.

З 1 вересня 2012 року починається прийом заяв на восьмимісячні підготовчі курси.

Упродовж роботи курсів проводяться регулярні консультації та семінари за участю керівництва університету та провідних фахівців Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Заняття проводяться в головному корпусі провідними викладачами університету, основна увага приділяється підготовці до зовнішнього незалежного тестування.

Заняття проводяться 1 раз на тиждень з кожного предмета (кількість предметів не обмежена) в будні дні з 16.00-19.00, у суботу з 10.00-18.00.

На курсах викладаються наступні предмети:

• Українська мова та література
  • Англійська мова
  • Біологія
  • Фізика
  • Хімія
  • Географія
  • Історія України
  • Фізична підготовка (легка атлетика, плавання, гімнастика)
  • Художня підготовка
  • Хореографічна підготовка
  • Музично-теоретична підготовка

За довідками звертатися за адресою: м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26, ауд.63-а, 3 поверх.

Телефон курсів: +38-048-731-17-91

Завідувач підготовчих курсів – Тадеуш Ольга Харлампіївна, кандидат фізико-математичних наук, доцент.

Останнє оновлення: Понеділок, 10 лютого 2014, 05:24