Адміністративно-господарська частина університету

Адміністративно-господарська частина на далі – (АГЧ) є самостійним структурним підрозділом Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», що підпорядковується проректору з адміністративно-господарської діяльності.

У своїй діяльності АГЧ керується відповідними постановами Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти науки, молоді та спорту України й іншими нормативно-правовими актами, які регламентують адміністративно-господарську діяльність ВНЗ, наказами ректора університету, а також положенням про АГЧ.

У відповідності до характеру роботи до структури АГЧ входять: відділ головного енергетика, експлуатаційно-технічний відділ, відділ з матеріально-технічного постачання, відділ охорони об’єктів, автогосподарство, відділ завідувач господарством з обслуговуючим персоналом в навчальних корпусах та гуртожитках.

Головним завданням АГЧ є виявлення господарських проблем та кваліфікованого їх рішення, для забезпечення належного пожежного та санітарно-технічного стану, зберігання приміщень, а також відновлення та оновлення майна університету.

Керівництво АГЧ здійснюється призначеним ректором університету – проректором з адміністративно-господарської діяльності.

До складу АГЧ входять спеціалісти інженерного складу, коменданти навчальних корпусів та гуртожитків, водії, робочі з комплексного обслуговування та ремонту приміщень, охорона та обслуговування персоналу навчальних корпусів, гуртожитків.

Список телефонів

відділу МТЗ

р. 733-11-04

Артемчук Юлія Миколаївна

провідний фахівець  з державних закупівель

р. 733-12-10

Буніна Олена Володимирівна

інженер з охорони праці

р. 732-27-63

Решетніков Віктор Вікторович

начальник відділу цивільного захисту

р. 726-58-38

Булгакова Ольга В'ячеславівна

пожежник

р. 726-58-38

Давидов Олександр Євгенович

завідувач господарством

р. 731-19-14

Ліновська Євгенія Василівна

завідувач складом

р. 733-09-88

Магденко Євгенія Володимирівна

директор табору «Буревісник»

795-30-10

Наша адреса:

65020, м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26 каб. № 31.

Останнє оновлення: Понеділок, 13 листопада 2017, 21:01