Одеський професійний ліцей технологій та дизайну

Положення про Одеський професійний ліцей технологій та дизайну Державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського" pdf
Зміни до положення про Одеський професійний ліцей технологій та дизайну Державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського" (протокол №6, від 15 січня 2015 року) pdf

Одеський професійний ліцей технологій та дизайну Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» є навчальним закладом другого атестаційного рівня, який забезпечує реалізацію потреб людини у здобутті професійної та повної загальної середньої освіти, оволодінні робітничими професіями, спеціальностями, кваліфікацією відповідно до її інтересів, здібностей, стану здоров’я та соціального замовлення суспільства і держави. Ліцей здійснює підготовку робітників високого рівня кваліфікації, як правило, з числа випускників загальноосвітніх шкіл, які мають базову та повну загальну середню освіту, а також підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації робітників і незайнятого населення.
video tehn lizey SaveFrom.net Здійснення навчально-виробничої, методичної та виховної роботи в ліцеї має на меті підготовку кваліфікованих робітничих кадрів з урахуванням вимог сучасного виробництва, техніки культури і перспектив їх розвитку.
За роки існування навчальний заклад декілька раз реорганізовано.
Створений професійно-технічний навчальний заклад у 1954 р. за наказом обласного управління Трудових резервів № 114 від 11.09.54 р. під назвою технічного училища № 3.
Наразі Одеський професійний ліцей технологій та дизайну є структурним підрозділом Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського».
Ліцей здійснює професійну підготовку за наступними професіями:

кравець, 7433 на базі базової загальної середньої освіти з отриманням повної загальної середньої освіти в ліцеї (3 роки навчання);
оператор комп’ютерного набору; конторський (офісний) службовець (бухгалтерія) 4112, 4121 на базі базової загальної середньої освіти з отриманням повної загальної середньої освіти в ліцеї (3 роки навчання);
оператор комп’ютерного набору; фотограф (фотороботи) 4112, 7344 на базі базової загальної середньої освіти з отриманням повної загальної середньої освіти в ліцеї (3 роки навчання);
перукар (перукар-модельєр); манікюрник, 5141, 5141 на базі базової загальної середньої освіти з отриманням повної загальної середньої освіти в ліцеї (3 роки навчання);
фотограф (фотороботи), 7433, на базі повної загальної середньої освіти (1 рік навчання) ;
кравець; вишивальник, 7433, 8263 на базі загальної середньої освіти (1,5 роки навчання) ;
закрійник, 7435 на базі професійної освіти кравця (1 рік навчання) ;
перукар (перукар-модельєр), 5141, на базі повної загальної середньої освіти (1 рік навчання) ;
квіткар; флорист, 8269, 7331 на базі повної загальної середньої освіти (1 рік навчання);
манікюрник; педикюрник, 5141, 5141 на базі повної загальної середньої освіти (1 рік навчання);
візажист; візажист-стиліст, 5141, 5141 на базі повної загальної середньої освіти (1 рік навчання) .
нянька; гувернер, 5131, 5131 на базі повної загальної середньої освіти (1 рік навчання) .
Документи для вступу:

документ про освіту (оригінал);
світлокопія свідоцтва про народження або паспорту - 6 прим.;
медична довідка (ф. № 086у);
копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру - 6 прим.;
довідка з місця прописки (якщо немає світлокопії паспорта) оригінал та 6 світлокопій;
довідка з місця роботи (оригінал) батька, матері та 6 копій;
фотографії, розміром 3х4 см, 9 шт;
характеристика;
діти, які втратили годувальника, подають світлокопію свідоцтва про смерть та довідку про грошову допомогу по втраті годувальника 2 екземпляри.
Примітка: сироти, малозабезпечені, діти без опіки, діти-чорнобильці користуються пільгами при наявності необхідних документів.
На базі ліцею працюють постійно діючи курси дизайну, моделювання, конструювання, вишивки та виготовлення одягу за комп'ютерною системою автоматизованого проектування (САПР) JULIVI, дизайну нігтів, манікюру, педикюру, дизайну зачісок, комп’ютерних технологій, флористики та мистецтва фотографії.
Якщо ти мрієш про моду, красу та успіх – звертайся до Одеського професійного ліцею технології та дизайну! Саме тут висококваліфіковані спеціалісти допоможуть тобі отримати найкращі робітничі професії та одержати диплом державного зразка. Форма навчання денна.

col 1 col 2
Учням виплачується стипендія.
Вступ до ліцею - за співбесідою без сертифікату зовнішнього тестування.
Прийом документів здійснюється за адресою:
65088, м. Одеса, вул.. Ол. Невського,39, тел.359-700,328-551, факс 366-996.
Ліцензія АВ №552687