Академічна мобільність.

Упродовж 2016-2017 навчального року 53 викладачі, 20 студентів і аспірантів мали зарубіжні відрядження з метою навчання, стажування й вивчення відповідного досвіду різних країн, брали  участь у міжнародних конференціях, семінарах, спільних наукових дослідженнях за межами України.

Найбільш активно, зокрема 16 разів, викладачі і студенти виїжджали з метою профорієнтаційної роботи, вивчення міжнародного досвіду, стажування та досліджень до Китайської Народної Республіки.

На підставі угод про співпрацю за програмами академічної мобільності тривалістю 1 семестр і більше проходили навчання в закладах освіти КНР 17 студентів.

21 студент узяв участь у короткотермінових навчальних програмах: 11 осіб пройшли навчання на базі літніх студентських таборів з мовної практики у Китаї; 10 — навчалися концертно-хорової діяльності у Німеччині.

Відповідно до договору про академічну мобільність за програмою ERASMUS+ в університеті 2 науково-педагогічних співробітників Литовського бізнес-коледжу м. Вільнюса здійснювали викладацьку діяльність.

Троє викладачів художньо-графічного факультету брали участь у міжнародному захисті дипломних робіт у якості членів екзаменаційних комісій зі спеціальностей «Образотворче мистецтво» і «Дизайн» у Державному педагогічному університеті Молдови ім. Іона Крянге.

Провідні викладачі університету виступали з лекціями, доповідями й майстер-класами, проводили дослідження, стажувалися у ВНЗ та наукових центрах Фінляндії, Ізраїлю, Канади, Молдови, Китаю, Норвегії, Білорусі, Польщі, Італії, США, ПАР, Німеччини, Болгарії, Словаччини, Данії, Кореї, Угорщини, Грузії, Італії тощо.

Останнє оновлення: Четвер, 07 вересня 2017, 13:24