Міжнародні олімпіади, конкурси.

У 2014 році студенти університету успішно демонстрували свою навчально-професійну підготовку на міжнародних конкурсах, олімпіадах, змаганнях, виставках тощо.

Так, студенти університету взяли участь у Всеукраїнському турі ХІ Міжнародної олімпіади з турецької мови, що передбачав 15 номінацій: вокальні вміння, особливі вміння, декламування вірша, пісня, розмовна тема, презентація, письмова робота, читання, стаття, малюнок, презентація навчального закладу. За результатами міжнародної олімпіади дипломами нагороджено 7 студентів університету: І ступеня – 5 студентів, ІІІ ступеня – 2 студенти. Перші місця за номінаціями вибороли студенти В. Гараган, К. Асташева, А. Дорошенко , Ю. Берлінська , В. Череднічеко, треті місця – Г. Ліпатова, К. Цонкова.

У межах українсько-ізраїльської співпраці у сфері освіти і науки понад 70 студентів університету брали участь у ІІІ Міжнародному студентському проекті «Культура сучасного Ізраїлю». 27 червня 2014 р. в приміщенні Ізраїльського культурного центру, за підтримки Посольства Держави Ізраїль в Україні, відбулося нагородження переможців і учасників проекту. Переможцями конкурсної програми міжнародного проекту стали студенти: 1 місце – С. Залевський; 2 місце - І. Пустовіт; 3 місце - В. Савченко.

Студенти університету активно займалися музично-виконавською концертною діяльністю. На міжнародних та національних конкурсах та фестивалях вони 37 разів ставали переможцями та призерами.

Студенти університету на міжнародних музичних конкурсах отримали  такі нагороди:

Гран-прі:

- Міжнародний телевізійний конкурс-фестиваль «Black Sea Stars» (студент Ло Чао, керівник Н.О. Ройтенко);

- Міжнародний фестиваль народної духовної музики «Відкрий себе світу» (студент Карлос Хіменес, керівник Т.Г. Шафарчук);

- Міжнародний фестиваль-конкурс творчості «Viva Festa Arcadia» (студент А. Михайлова, керівник Н.О. Ройтенко);

За перше місце:

- Міжнародний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Cristal fest Odessa» (студент В. Висоцька, керівник В.Г. Кругляков);

- Відкритий фестиваль мистецтв «Love store» м. Одеса» (студент В. Висоцька, керівник В.Г. Кругляков);

- Міжнародний фестиваль-конкурс «Мелодія весни» м. Київ» (студент К. Житнікова, керівник Г.М. Коч);

- ІV Міжнародний фестиваль-конкурс військово-патріотичної пісні м. Одеси (студенти першого курсу, керівники О.М. Савченко-Безверхова, Т.І. Синицька);

- Міжнародний фестиваль-конкурс «Класичної музики і пісні в Каталонії, Іспанія» (студент Юй Цзе керівник Н.О. Ройтенко);

- Міжнародний телевізійний конкурс-фестиваль «Black Sea Stars» (студент Юй Це, керівник Н.О. Ройтенко);

За друге місце:

- Міжнародний конкурс «Кубок Європи м. Мінськ, Білорусь» (студент Ван Джун, керівник Н.О. Ройтенко);

- ХІІІ Міжнародний фестиваль «Планета друзів» м. Одеса» (студент М. Шепельська, керівник Г. Чеменян);

- ХІІІ Міжнародний фестиваль «Весняна волна» м. Одеса» (студент Ю. Баланюк, керівник Г. Чеменян);

За третє місце:

- Міжнародний фестиваль-конкурс «Класичної музики і пісні в Каталонії, Іспанія» (студент Луо Чао керівник Н.О. Ройтенко);

- Міжнародний конкурс «Кубок Європи м. Мінськ, Білорусь» (студент Ван Чень, керівник Н.О. Ройтенко);

- Міжнародний конкурс «Art-Klavsr» м. Київ» (студент Лу Чен, керівник О.Є. Реброва);

Дипломи:

- Міжнародний конкурс «Кубок Європи м. Мінськ, Білорусь» (студент Ло Чао, керівник Н.О. Ройтенко);

- Міжнародний музично-педагогічний форум і Міжнародний конкурс молодих виконавців «Мистецтво ХХІ століття», Фінляндія (студент Чжан Хуньцинь, керівник А. І. Дуда).

Активну участь студенти університету взяли у проведенні художніх виставок.

У 2014 році студенти представили свої творчі здобутки на таких художніх виставках, як то: «Міжнародний пленер у Балтії» (студент Хуань Цзин Шен, керівник Н.Г. Пахомова-Власова); «Міжнародна виставка «Алые паруса» (студент Є. Зубер); «Міжнародна виставка Україна-Польща до дня міста (Дім учених, м.Одеса); (студент Є. Зубер, керівник Н.Г. Пахомова-Власова); «Міжнародна виставка «Зима» (студенти І-V курсів, керівник Е. Д. Мунтян); «Міжнародна виставка «Весна» (студенти І-ІV курсів, керівник Е.Д. Мунтян).

Успішно виступали студенти університету й під час спортивних міжнародних змагань. Так, на Міжнародному турнірі з настільного тенісу «Шовковий шлях», що проводився в рамках розвитку українсько-китайського співробітництва, за підтримки Генерального Консульства КНР в Одесі, перші місця вибороли студенти І. Завадський і Г. Фарладанська.

У січні 2015 року команда студентів і викладачів художньо-графічного факультету під керівництвом старшого викладача кафедри графіки і дизайну університету Т. С. Штикало взяла участь у VII Міжнародному фестивалі снігових скульптур, який проходив у китайському місті Харбіні. Автором ідеї композиції та макету виступив студент 2-го курсу художньо-графічного факультету університету         О. Коршунов. За звання кращої змагалися 67 команд із 11 країн світу. Снігова скульптура «Байдужість» університетської команди на фестивалі була відмічена високим призовим місцем третього рівня.

Останнє оновлення: Понеділок, 16 лютого 2015, 14:50