Здобутки студентів

Вітаємо МИХАЙЛОВА ВАСИЛЯ З ПЕРЕМОГОЮ у ЧЕМПЕАНАТІ СВІТУ U23 з вільної боротьби!

Гідність нашого університету  та міста Василь захищав у Польщі (BYDGOSZCZ), 21-26.11.2017 року.

Василь зумів вибороти в нелегких поєдинках бронзову нагороду на чемпіонаті Світу і виконати норматив майстра спорту Міжнародного класу.
Вітаємо з перемогою!

Вітаємо збірну команду Університету Ушинського з перемогою в студентській спартакіаді зі спортивної боротьби

Вітаємо !

Збірну команду Університету Ушинського з перемогою в студентській спартакіаді зі спортивної боротьби:

греко - римська боротьба (чоловіки) – перше місце, вільна боротьба (чоловіки) – перше місце, вільна боротьба (жінки) – перше місце, загально – командне  - перше місце.

Призери:

Греко- римської боротьби:

Трофімов Олександр,  Алізаде Д., Лозінський Валентин, Лозінский Алексей, Крайчев Іван, Величко Валентин, Гергель Ігор, Магомедов Руслан;

Вільна боротьба:

Георгієва Маша, Попова Альбіна Корабельнікова Настя, Терзі Віроніка, Чепурко Вікторія, Вовк Яна, Чуба Кристина

Артемчук Денис, Маркуш Максим, Шевчук Ігор, Тітюннік Віктор, Тітюннік  Євген , Константинов Дмитро, Константинов Роман, Михайлов Василь.

Тренер  - доцент кафедри гімнастики та спортивних єдиноборств, заслужений працівник фізичної культури та спорту України Тодоров Петро Іванович.

Вітаємо студентів факультету фізичного виховання з блискучою перемогою у змаганнях з боротьби

ВІТАЄМО!

Команду Державного закладу «Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського», студентів факультету фізичного виховання з блискучою перемогою  у змаганнях з боротьби вільної та греко-римської за програмою XXVI обласних студентських ігор  ВНЗ III – IV  рівнів акредитації.

Щиро бажаємо усім Вам міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України!

 

Вітаємо студентів факультету фізичного виховання з перемогою в чемпіонаті України

Вітаємо наших хлопців!
Вітаємо студентів факультету фізичного виховання  з перемогою в чемпіонаті України серед чоловіків зі спортивного й бойового самбо, а саме: Артимчука Дениса студента другого року навчання у ваговій категорії 52 кг, який зайняв перше місце та його одногрупника Наумова Сергія за ваговою категорією 74 кг з третім місцем,  бажаємо їм успішного виступу на наступних  етапах змагань!
Також вітаємо Наумова Сергія, який зайняв перше місце у ваговій категорії до 75 кг на змаганнях Кубку України з універсального бою (розділ лайт) серед чоловіків. Змагання проходили у м. Хмельницькому  під егідою ГО «Українська спортивна федерація «Універсальний бій»».
Ці змагання були доволі складні, жодний  учасник  не хотів поступатись. Тож вітаємо наших хлопців, а також їхнього тренера та викладача  зі спортивних двобоїв Тодорова Петра Івановича  і бажаємо удачі у наступних  змаганнях!

ВІТАЄМО!!!!
ТАК ТРИМАТИ!!!!

ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ СПОРТСМЕНІВ УНІВЕРСИТЕТУ УШИНСЬКОГО

У фінальних змаганнях з плавання (м. Київ, 20-25 квітня) збірна команда нашого університету зайняли ІІІ загальнокомандне місце серед вишів України та І місце – в своїй категорії;

– з боксу (Харків, 16-24 квітня) 1 місце зайняла студентка 4 курсу факультету фізичної реабілітації Стаднік А.В.;

– з настільного тенісу (м. Житомир, 22-29 квітня) – студентка 4 курсу факультету фізичного виховання Єфімова А. С. зайняла 2 місце в парі та 4 місце – в загальному заліку й виконала норматив майстра спорту, а також студент 4 курсу факультету фізичної реабілітації Сандуленко Ю.С. посів 4 місце в загальному заліку;

 

Детальніше...

Вітаємо збірну команду факультету фізичного виховання з повною перемогою в турнірі по баскетболу !!!

Перемогу з рахунком 84:51 святкували майбутні педагоги. Кращим нападаючим - Марина Сазонова з педагогічного університету, кращий снайпер турніру - Анастасія Дроздова з морського університету, кращий центровий - Крістіна Карп з педагогічного університету, і кращий гравець турніру, також представниця педагогічного університету - Юлія Мусієнко.

 

Детальніше...

Команда з плавання Університету Ушинського – бронзовий призер Універсіади України !!!

  21-24 квітня у м. Києві, на базі спорткомплексу Національного технічного університету «КПІ», відбулися фінальні змагання XIII літньої Універсіади України 2017 року з плавання. Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснювалося Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Федерацією плавання України.

Детальніше...

    

  fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр                                                                  eua konfucius    
  tempus pedpresa mon.gov observatory