У зв'язку з карантином фестиваль "Сонячний струм" переноситься на 9-11 квітня! Чекаємо на вас!

Профспілка працівників освіти і науки України

Департамент освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського

Всеукраїнський

Фестиваль мистецтв «Сонячний струм»

9-11 квiтня 2020 року

Факультет музичної та хореографічної освіти

запрошує для участі у фестивалі мистецтв обдаровану молодь!

Номінації фестивалю:

– вокал (академічний спів; народний, естрадний спів);

– інструментальне виконавство;

– хореографія;

– театральні жанри (художня декламація, акторські етюди, театральні сценки).

За Інформаційної підтримки:

ТВ «Одеса», «Круг», радіостанції «Гармонії світу»; Журналів «Наука і освіта» та «Науковий вісник»

Умови проведення фестивалю:

Для участі у фестивалі запрошуються учні і випускники загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл, студенти мистецьких, педагогічних училищ і коледжів, університетів.

Вікові категорії учасників:

I група – до 9 років;

II група – 9 -11 років; III група –12 - 14 років; IV група –15 - 17 років; V група – 18 +

Колективи обирають групу за віком більшості своїх виконавців.

Соліст (колектив) у будь-якій номінації виконує два різнохарактерні твори або дві різнохарактерні композиції.

Супровід у номінації «Вокал» може здійснюватись з використанням

фонограми «мінус» або під інструментальний акомпанемент. Виступ учасників фестивалю в номінації «Хореографія» передбачає наявність фонограми «плюс».

Порядок проведення фестивалю

Конкурсні тури фестивалю проводяться на базі Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського.

Гала-концерт і нагородження переможців фестивалю відбудеться 11 квiтня о 12.00 год. (про місце проведення буде попереджено).

Конкурсні тури фестивалю проводяться за таким розкладом:

9 квітня о 10.00 – номінацїя «Вокал» (Академічний спів) – за адресою: вул. Фонтанська дорога, 4, Факультет музичної та хореографічної освіти (корпус №9, ауд. 210).

9 квітня о 10.00 – номінації «Хореографія», за адресою: вул. Фонтанська дорога, 4, Факультет музичної та хореографічної освіти (корпус № 8, ауд. № 213).

9 квітня о 14.00 – номінацїя «Інструментальне виконавство» за адресою: вул. Фонтанська дорога, 4, Факультет музичної та хореографічної освіти (корпус №9, ауд. 210).

9 квітня о 10.00 – номінація «Театральні жанри», за адресою: вул. Старопортофранкiвська, 26 (головний корпус університету).

9 квітня о 12.00 – номінацїї «Вокал» (Народний, естрадний спів:

ансамблі, соло - головний корпус Університету Ушинського, за адресою: вул. Старопортофранкiвська, 26 (актова зала).

Реєстрація учасників у день початку конкурсу за 1 годину (за адресами конкурсних виступів).

Для участі у фестивалі учасники мають надіслати до 7 квітня у оргкомітет заявку–анкету в електронному вигляді з позначкою «Фестиваль мистецтв»: е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., – вокал (тел.063-530-85-11) Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - інструментальне виконавство, театральні жанри (тел. 050-900-19-06) Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - хореографія (тел.067-778-96-08)

Фестиваль не є комерційним заходом. Оргкомітет формує фестивальний фонд за рахунок добровільних реєстраційних внесків учасників. Соло – 400 грн., дуети – 500 грн., тріо – 600 грн., квартети –

700 грн.; колективи від 5 до 9 осіб – 150 грн.; від 10 осіб – 100 грн. з учасника.

Журі визначає лауреатів у кожній віковій групі за зазначеними номінаціями. Всі учасники фестивалю нагороджуються грамотами і дипломами, переможці отримують спеціальні призи та запрошуються до участі у заключному Гала-концерті. Будемо раді зустрічі з вами на фестивалі мистецтв! Оргкомітет

ЗАЯВКА АНКЕТА