Міжнародна конференція з адаптивних технологій управління навчанням

Шановні колеги! З  23 по 25 вересня 2020 р. у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського, у м. Одесі, буде проведено Шосту Міжнародну конференцію з адаптивних технологій управління навчанням.

До участі у конференції запрошуємо науковців, викладачів, фахівців по організації дистанційного і електронного навчання, аспірантів, студентів.

ПРОБЛЕМАТИКА

1. Психолого-педагогічні проблеми адаптивного навчання
  2. Інформаційні та інтелектуальні технології адаптивного управління
  3. Методика адаптивного навчання інформатиці у ЗВО та ЗСО
  4. Адаптивні технології дистанційного навчання
  5. Системи управління контентом

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Про прийняття доповідей буде повідомлено у другому інформаційному листі електронною поштою до 25 серпня 2020 р.

До 01.09.2020 р. просимо надіслати в електронному вигляді (сканованому) копію квитанції про здійснення оплати за участь у конференції.

Додаткова інформація розміщена на сайті конференції https://atl.pdpu.edu.ua/

Інформаційний лист (українською мовою)
Інформаційний лист (англійською мовою)
Приєднуйтесь до нас! Будемо вдячні за розповсюдження цього листа серед зацікавлених осіб.
З повагою, оргкомітет