Шановні абітурієнти!

З метою підготовки учнів випускних класів до складання іспиту з біології Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського запрошує учнів 11-х класів взяти участь в навчальному тренінгу-тестуванні, який відбудеться на безкоштовній основі 27 лютого 2021 року о 10 годині за адресою: м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 4, актова (зелена) зала. Після проведення тестування досвідченими викладачами буде проведено якісний аналіз помилкових відповідей майбутніх абітурієнтів. Для участі в навчальному тренінгу-тестуванні учням необхідно зареєструватися до 25 лютого 2021 року за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (повідомити ПІБ учасника, місце навчання).