СПИСОК ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ 1 РОКУ НАВЧАННЯ РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ПОСЕЛЕННЯ В ГУРТОЖИТОК № 4 (Отамана Головатого,19/21)

Державний заклад

«Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського»

Списки студентів

1-го року навчання

Рекомендованих до поселення у гуртожиток

№4

(вул. Отамана Головатого 19/21)

у 2021-2022 навчальному році

з 9:00 до 17:00

ПІБ

 

СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

(психологія)

1.             

Богданюк Дарія Анатоліївна

 

2.             

Братина Кирило Олексійович

 

3.             

Городник Аліна Айратівна

 

4.             

Панченко Маргарита Олександрівна

 

5.             

Фесенко Тетяна Василівна

 

6.             

Вакарчук Діана Олегівна

 

7.             

Мосийчук Оксана Артурівна

М

8.             

Струк Оксана Вікторівна

М

9.             

Степанова Лариса Сергіївна

М

 

ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОЇ ТА ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ

10.         

Базіль А. О.

 

11.         

Бондаренко О.А.

 

12.         

Гончарова П.О.

 

13.         

Ісаєв А.Д

 

14.         

Лапатан О.І

 

15.         

Мороз М.В.

 

16.         

Польський М.

 

17.         

Савіна А.О.

 

18.         

Сапогова Є.О.

 

19.         

Семашко В.Є.

 

20.         

Пецкович Т.О.

 

21.         

Якименко Д.О.

 

22.         

Бойчев І.І.

 

23.         

Девдюк О.В.

 

24.         

Корнієнко М. О.

 

25.         

Розуменко К.І

 

26.         

Фурман І.О.

 

27.         

Пінті А.С.

М

28.         

Шарова М. В.

М

 

ІСТОРИКО-ФІЛОСОФСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ

(Історія)

29.         

Бродавець Аліна Олександрівна

 

30.         

Черв’як Павло Володимирович

 

31.         

Цуркан Вікторія Валеріївна

 

32.         

Колодій Світлана Миколаївна

 

33.         

Завілінська Дарина Олегівна

 

34.         

Чижова Надія Вікторівна

М

35.         

Головешко  Іван Євгенович

 

36.         

Золотоноша Анастасія Євгенівна

 

37.         

Пилипенко Марина Олександрівна

 

38.         

Половенко Наталія Андріївна

 

39.         

Саргсян Уляна Артурівна

 

40.         

Жмайло Микола Миколайович

 

41.         

Ткаченко Володимир Володимирович

 

42.         

Камак Олександр Володимирович

 

 

ІНСТИТУТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ

43.         

Алексєєв Богдан Тимурович

 

44.         

Горбачов Михайло Сергійович

 

45.         

Грищук Максим Віталійович

 

46.         

Зелінський Богдан Олександрович

 

47.         

Калашніков Олександр Ігорович

 

48.         

Матохнюк Володимир Вікторович

 

49.         

Скрипнік Марія Дмитрівна

 

50.         

Федоров Олександр Олександрович

 

51.         

Хлівнюк Максим Олексійович

 

52.         

Чернявський Олександр Ігорович

 

53.         

Якимовська Єлизавета Андріївна

 

54.         

Сорока Вадим Анатолійович

М

55.         

Старікова Крістіна Віталіївна

М

56.         

Шипілова Діана В'ячеславівна

М

 

ХУДОЖНЬО-ГРАФІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

57.         

Садченко А. С.

 

58.         

Коротченко В. В.

 

59.         

Краснобаєва А. Ф.

 

60.         

Антіпенко Н.О.

 

61.         

Перепечаєва К.С.

 

62.         

Гаврилко М. С.

 

63.         

Талавіра В.Д.

 

64.         

Євдокімова І.В.

 

65.         

Міхайліченко К.А.

 

66.         

Медведенко В. С.

 

67.         

Грибонос К.С.

 

68.         

Райнова Д.В.

 

69.         

КірмічієваЄ.С.

 

70.         

Робота К.А.

 

71.         

Кравець К.

 

72.         

Вершило Є.

 

73.         

Мороз А.В.

 

74.         

Ніколаєнко М.С.

 

75.         

Вакаренко Ю.О.

 

76.         

Нєдялкова В.О.

 

77.         

Железняк Олександра Віталіївна

 

78.         

Волохін Олексій Володимирович

М

79.         

Галаєв Віктор Миколайович

М

80.         

Ковалевська Дар’я Сергіївна

М

81.         

Скала Лілія Володимирівна

М

 

                                 МЕДИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

(Медицина/Логопедія)

82.         

Мартинкус Дмитро Іванович

 

83.         

Волощук Володимир Вікторович

 

84.         

Зігмунд Оксана

 

85.         

Остапенко Дар`я Вадимівна

 

86.         

Гергі Тетяна Володимирівна

 

87.         

Хруленко Світлана Іванівна

 

88.         

Литвинчук Аріана Андріївна

 

89.         

Паламарчук Катерина Олексіївна

 

90.         

Косова Вікторія Євгенівна

 

91.         

Ставенко Поліна Андріївна

 

92.         

Деревянко Юлія Вікторівна

 

93.         

Ісайкова Марія Юріївна

 

94.         

Коломійчук Олена Ігорівна

 

95.         

Паламарчук Олександра Олександрівна

 

96.         

Дикусар Валерія Григоріївна

 

97.         

Саричева Діана Андріївна

 

98.         

Чернега Марина Миколаївна

 

99.         

Колесньова Тетяна Денисівна

 

100.    

Кондришина Анастасія Олександрівна

 

101.    

Продан Юлія Віорелівна

 

102.    

Гайдаржи Станіслава Петрівна

 

103.    

Дімоглова Оксана Валеріївна

 

104.    

Стоянова Ніна Антонівна

 

105.    

Кучеренко Ірина Володимирівна

 

 

 

© 2017 Ushinsky University