СПИСОК СТУДЕНТІВ РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ПОСЕЛЕННЯ У ГУРТОЖИТОК №1

СПИСОК СТУДЕНТІВ РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ПОСЕЛЕННЯ У

ГУРТОЖИТОК №1

2021-2022 н.р.

Інститут/факультет

курс

Підстава для поселення

 

ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

1.              

Бєльчу Даніїл Вадимович

2

Віддалене місце проживання

2.              

Головченко Тетяна Русланівна

2

Віддалене місце проживання

3.              

Рибалка Катерина Юріївна

2

Віддалене місце проживання

4.              

Романенко Катерина Олександрівна

2

Віддалене місце проживання

5.              

Шаїмкулова Мухайа

2

Віддалене місце проживання

6.              

Воденюк Олександра Вадимівна

2

Віддалене місце проживання

7.              

Дімова  Дар’я Анатоліївна

2

Віддалене місце проживання

8.              

Ангелі Катерина Степанівна

2

Віддалене місце проживання

9.              

Максим Тетяна Олегівна

2

Віддалене місце проживання

10.         

Ратушна Світлана Владиславівна

2

Віддалене місце проживання

11.         

Рибалка Ольга Ігорівна

2

Віддалене місце проживання

12.         

Чеснокова Вікторія Олегівна

2

Віддалене місце проживання

13.         

Ганас Юлія Петрівна

2

Віддалене місце проживання

14.         

Жук Наталія Анатоліївна

2

Віддалене місце проживання

15.         

Королькова  Дар’я Сергіївна

2

Віддалене місце проживання

16.         

Старченко Анна Володимирівна

2

Віддалене місце проживання

17.         

Тарасюк  Дар’я Михайлівна

2

Віддалене місце проживання

18.         

Дубрівська Юлія Андріївна

3

Віддалене місце проживання

19.         

Попова Інна Василівна

3

Віддалене місце проживання

20.         

Римбул Дмитро Євгенійович

3

Віддалене місце проживання

21.         

Гарбуз Тетяна Олегівна

3

Віддалене місце проживання

22.         

Яловчук Валентина Миколаївна

3

Віддалене місце проживання

23.         

Ісамов Степан Назарович

3

Віддалене місце проживання

24.         

Варішкін Олександр Олександрович

3

Віддалене місце проживання

25.         

Кожухар Геннадій Васильович

4

Віддалене місце проживання

26.         

Мурзаєва Інтізар

4

Віддалене місце проживання

27.         

Спринчак Ольга Борисівна

4

Віддалене місце проживання

28.         

Ткач Дар’я Вікторівна

4

Віддалене місце проживання

29.         

Ткаченко Павло Юрійович

4

Віддалене місце проживання

30.         

Новицька Ольга Олександрівна

4

Віддалене місце проживання

31.         

Тарасенко Дар’я Сергіївна

4

Віддалене місце проживання

32.         

Тарасенко Дар’я Сергіївна

4

Віддалене місце проживання

33.         

Круглякова Єлизавета Олександрівна

4

Віддалене місце проживання

34.         

Савенко Катерина Ігорівна

4

Віддалене місце проживання

35.         

Філімонова Олена Костянтинівна

4

Віддалене місце проживання

36.         

Ребенко Юлія Сергіївна

6

Віддалене місце проживання

37.         

Олексійчук Роман Миколайович

6

Віддалене місце проживання

38.         

Попряга Петро Георгійович

6

Віддалене місце проживання

 

ФІЛОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

39.         

Чернега Катерина Вікторівна

2

Віддалене місце проживання

40.         

Воскобойнік Анастасія Олександрів.

2

Віддалене місце проживання

41.         

Колісніченко Ірина Сергіївна

2

Віддалене місце проживання

42.         

АракелянРегіна Олегівна

2

Віддалене місце проживання

43.         

Калантай Катерина Миколаївна

2

Віддалене місце проживання

44.         

Кабанець Катерина Володимирівна

2

Віддалене місце проживання

45.         

Говоріна Валерія Олександівна

2

Віддалене місце проживання

46.         

Прущак Тетяна Валеріївна

2

Дитина особи,визнаної У.Б.Д.

47.         

Поп Анна Вікторівна

3

Віддалене місце проживання

48.         

Міхова Анна Романівна

3

Віддалене місце проживання

49.         

Шпак Олена Вікторівна

4

Віддалене місце проживання

50.         

Козлова Катерина Вікторівна

4

Віддалене місце проживання

 

ФАКУЛЬТЕТ ПОЧАТКОВОГО НАВЧАННЯ

51.         

Скорба Олена Сергіївна

2

Віддалене місце проживання

52.         

Арабаджи Анастасія Михайлівна

3

Віддалене місце проживання

53.         

Волошина Уляна Андріївна

3

Віддалене місце проживання

54.         

Геркогло Аліна Степанівна

3

Віддалене місце проживання

55.         

Логвінова Оксана Юріївна

3

Віддалене місце проживання

56.         

Недялкова Валентина Іванівна

3

Віддалене місце проживання

57.         

Солодова Дар’я Олександрівна

3

Віддалене місце проживання

58.         

Стадник Анна Павлівна

3

Віддалене місце проживання

59.         

Дімова Марина Сергіївна

4

Віддалене місце проживання

60.         

Казак Ніна Сергіївна

4

Віддалене місце проживання

61.         

Сич Любов Сергіївна

4

Віддалене місце проживання

62.         

Таранюк Катерина Миколаївна

4

Віддалене місце проживання

63.         

Рогачко Тетяна Василівна

6

Віддалене місце проживання

64.         

Муравська Марія Юріївна

6

Віддалене місце проживання

65.         

Андращук Ольга Михайлівна

4

Віддалене місце проживання

66.         

Каташинська Лариса Дмитрівна

4

Віддалене місце проживання

67.         

Наумова Олександра Олександрівна

4

Віддалене місце проживання

68.         

Онуфер Ілона Василівна

2

Віддалене місце проживання

69.         

Толочна Валерія Сергіївна

2

Віддалене місце проживання

70.         

Салій Юлія Володимирівна

2

Віддалене місце проживання

 

ФАКУЛЬТЕТ ДОШКІЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ ТА ПСИХОЛОГІЇ

71.         

Аргірова Христина Вячеславівна

3

Віддалене місце проживання

72.         

Ло Цзюань

6

Віддалене місце проживання

73.         

Фучижи Олександра Вікторівна

6

Віддалене місце проживання

74.         

Діхтяренко Станіслава Вадимівна

6

Віддалене місце проживання

 

ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ

75.         

Соріч Ростислав Костянтинович

6

Віддалене місце проживання

76.         

Мансурова Сабіна Ельхан-Кизи

6

сирота

77.         

Карайсенлі Юлія Олександрівна

6

Дитина особи,визнаної У.Б.Д.

78.         

Гайдаржи Олександр Костянтинович

6

Віддалене місце проживання

79.         

Прокопічев Олексій Анатолійович

6

Віддалене місце проживання

80.         

Шевчук Аліна Олегівна

6

внутрішньо-переміщ. особа

81.         

Бабій Катерина Євгеніївна

6

Віддалене місце проживання

82.         

Дулгер Марина Степанівна

6

Віддалене місце проживання

83.         

Русановська Софія Олегівна

6

Віддалене місце проживання

84.         

Штука Аліна Олександрівна

6

Віддалене місце проживання

85.         

Крутієнко Ірина Миколаївна

6

Віддалене місце проживання

86.         

Канцедал Анастасія Миколаївна

6

Віддалене місце проживання

87.         

Нестеренко Марія Вікторівна

6

сирота

88.         

Павлішина Олександра Вікторівна

6

Віддалене місце проживання

89.         

Грек Яна Ігорівна

6

Віддалене місце проживання

90.         

Карпенко Валерія Юріївна

6

Віддалене місце проживання

91.         

Карпенко Вікторія Юріївна

6

Віддалене місце проживання

92.         

Біла Анастасія Олегівна

6

Віддалене місце проживання

93.         

Камбур Юлія Іванівна

6

Віддалене місце проживання

94.         

Карапейчик Максим Валерійович

6

Віддалене місце проживання

95.         

Рябініна Дар’я Віталіївна

6

Віддалене місце проживання

96.         

Назаренко Карина Андріївна

6

Віддалене місце проживання

97.         

Алєксєєва Катерина Сергіївна

3

внутрішньо-переміщ. особа

98.         

Бєлова Альона Олегівна

3

Віддалене місце проживання

99.         

Бондаренко Ірина Сергіївна

3

Віддалене місце проживання

100.    

Іванова Іванна Сергіївна

3

Віддалене місце проживання

101.    

Гарагедян Мар’яна  Арутюнівна

3

внутрішньо-переміщ. особа

102.    

Время Ростислав Ігорович

3

Віддалене місце проживання

103.    

Дзірба Софія Павлівна

3

Віддалене місце проживання

104.    

Пруднік Вікторія Дмитрівна

3

Віддалене місце проживання

105.    

Василенко Анастасія Сергіївна

3

Віддалене місце проживання

106.    

Закопайло Дар’я Сергіївна

3

Віддалене місце проживання

107.    

Раєвська Сніжана Борисівна

3

Віддалене місце проживання

108.    

Тінкован Ірина Сергіївна

3

Віддалене місце проживання

109.    

Іорданова Дарія Миколаївна

4

Віддалене місце проживання

110.    

Дзиговська Яна Русланівна

4

Віддалене місце проживання

111.    

Фаутова Антоніна Григорівна

4

Віддалене місце проживання

112.    

Рижакова Любов Русланівна

4

Віддалене місце проживання

113.    

Чернявський Костянтин Володимир.

4

Віддалене місце проживання

 

СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

(ПОЛІТОЛОГІЯ)

114.    

Афанасьєва Анастасія

2

Віддалене місце проживання

115.    

Бурлака Марія

2

Віддалене місце проживання

116.    

Єремєєва Анастасія

2

Віддалене місце проживання

117.    

Дрищук Ірина

2

Віддалене місце проживання

118.    

Рідник Ольга

2

Віддалене місце проживання

119.    

Шкребій Катя

2

Віддалене місце проживання

120.    

Тимошенко Олександр Сергійович

4

Віддалене місце проживання

121.    

Білоусова Вікторія Вікторівна

4

Віддалене місце проживання

122.    

Тінку Олена Іванівна

4

Віддалене місце проживання

123.    

Невмержицький Дмитро Олександр.

4

Віддалене місце проживання

124.    

Ігнатенко Віктор Віталійович

4

Віддалене місце проживання

125.    

Гладка Валерія Сергіївна

3

Віддалене місце проживання

126.    

Волянська Валерія Дмитрівна

3

Віддалене місце проживання

127.    

Кліщевський Роман Сергійович

3

Віддалене місце проживання

128.    

Олійник Андрій Павлович

3

Віддалене місце проживання

129.    

Осика Данило Олександрович

3

Віддалене місце проживання

(ПРАВО)

130.    

Чевдарь Кристина

2

Віддалене місце проживання

131.    

Каспарова Карина

3

Віддалене місце проживання

132.    

Язаджи Анна

3

Віддалене місце проживання

133.    

Мількевич Карина

3

Віддалене місце проживання

134.    

Калініченко Анастасія

3

Віддалене місце проживання

135.    

Іванюк Віталіна

3

Віддалене місце проживання

136.    

Олару Валентина

3

Віддалене місце проживання

137.    

Діденко Максим

3

Віддалене місце проживання

138.    

Чернега Світлана

3

Віддалене місце проживання

139.    

Ковальчук Павліна

3

Віддалене місце проживання

140.    

Добровольська Ганна

4

Віддалене місце проживання

141.    

Сулима Вікторія

4

Віддалене місце проживання

142.    

Александрова Маргарита

4

Віддалене місце проживання

143.    

Штреблєв Максим

4

Віддалене місце проживання

(ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ)

144.    

Акимова Інна Олександрівна

3

Віддалене місце проживання

145.    

Іванова Катерина Олександрівна

3

Віддалене місце проживання

 

ІСТОРИКО-ФІЛОСОФСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ

146.    

Іванський Андрій Євгенійович

2

Дитина особи,визнаної У.Б.Д.

147.    

Беркуця Дарія Вячеславівна

3

Віддалене місце проживання

 

ІНСТИТУТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ

148.    

Іванов Георгій Георгійович

4

Віддалене місце проживання

149.    

Ісмаїлов Алімардан

4

Віддалене місце проживання

150.    

Філіпов  Владислав Юрійович

6

Віддалене місце проживання

 

 

 

© 2017 Ushinsky University