Нормативно-правові документи

"Наказ МОН України від 25.02.2021 р. №77-к "Про оголошення конкурсу на заміщення посади ректора Державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського" 
"Наказ "Про затвердження складу виборчої комісії щодо обрання на посаду ректора ДЗ "Південноукраїнський національний педагогічний университет імені К. Д. Ушинського""
Положення про організацію виборчої системи та обрання ректора в Державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»
Положення про виборчу комісію з проведення виборів ректора в Державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»
Положення про організаційний комітет з проведення виборів ректора в Державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»
Наказ університету "Про організацію та проведення виборів ректора Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»"
Положення про порядок роботи спостерігачів під час проведення виборів ректора Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»"
Положення про порядок подання та розгляду звернень під час виборів ректора Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»"
Положення про порядок акредитації засобів масової інформації на виборах ректора Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»"
Положення про порядок обрання представників з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»"
Положення про вибори представників з числа студентів для участі у виборах ректора Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»"

 

© 2017 Університет Ушинського

Please publish modules in offcanvas position.