Результати фахового вступного випробування (17.11.2021)

Результати

 фахового вступного випробування

на здобуття ОС Магістра (додатковий набір)

17 листопада 2021 р.

 

(мінімальний прохідний бал іспиту - 100)

 

014 Середня освіта (Інформатика)

ПІБ

Результати

1.     

Буну Юрій Миколайович

122

2.     

Нєдова Юлія Іллівна

138

 

 014 Середня освіта (Математика)

ПІБ

Результати

1.     

Далеченко Катерина Андріївна

105

2.     

Зеленченко Ірина Борисівна

150

3.     

Ружицька Наталія Володимирівна

115

 

014 Середня освіта (Фізична культура)

ПІБ

Результати

1.     

Гайна Олексій Володимирович

156

 

016 Спеціальна освіта (Логопедія)

ПІБ

Результати

1.     

Аніщенко Ангеліна Анатоліївна

148

2.     

Боєва Світлана Юріївна

148

3.     

Добинда Юлія Михайлівна

158

4.     

Жестярова Валентина Сергіївна

160

5.     

Захарук Олена Петрівна

152

6.     

Коваленко Людмила Маратівна

154

7.     

Коваль Аліна Миколаївна

188

8.     

Кочерга Світлана Володимирівна

164

9.     

Лиса Тетяна Іванівна

146

10.       

Орлова Віолетта Андріївна

182

11.       

Таніч Наталя Василівна

154

12.       

Хлєбнікова Крістіна Олександрівна

176

13.       

Шевченко Юлія Іванівна

138

 

017 Фізична культура і спорт

ПІБ

Результати

1.     

Алманова Джульєтта Юріївна

176

2.     

Балакірьов Євген Андрійович

162

3.     

Баліцька Марина Олегівна

140

4.     

Думко Наталія Вікторівна

162

5.     

Кочетков Олександр Вячеславович

165

6.     

Лазебник Олександр Евгенович

168

7.     

Михайлов Василь Георгійович

150

8.     

Тодорова Анастасія Ігорівна

162

 

014 Середня освіта (Українська мова і література)

ПІБ

Результати

1.     

Афанасьєва Галина Олександрівна

140

2.     

Гинга Ірина Олександрівна

124

3.     

Горанська Тетяна Володимирівна

172

4.     

Єребакан Вероніка Петрівна

128

5.     

Кічук Зореслава Вікторівна

168

6.     

Кодряну Ніна Антонівна

156

7.     

Стойко Наталія Валеріївна

132

 

014 Середня освіта (Мова і література (англійська))

ПІБ

Результати

1.     

Валентюк Наталія Олександрівна

150

2.     

Іварлак Марина Євгенівна

133

3.     

Колмогорова Ірина Володимирівна

148

4.     

Крумм Яніна Сергіївна

135

5.     

Мілієнко Ірина Валеріївна

118

6.     

Мельничук Ірина Іванівна

128

7.     

Петрикова Олександра Олександрівна

150

8.     

Письменюк Інна Олександрівна

143

9.     

Савіна Марія Олександрівна

128

10.       

Сопова Ганна Григоріївна

140

 

 

035 Філологія (Переклад)

ПІБ

Результати

1.     

Дорофєєва-Кузьміна Віра Германівна

100

2.     

Книшова Лариса Сергіївна

121

3.     

Низька Тетяна Сергіївна

121

 

053 Психологія (1,5 роки)

ПІБ

Результати

1.     

Андрієшина Ольга Володимирівна

124

2.     

Берегова Ольга Вікторівна

116

3.     

Будак Ірина Вікторівна

120

4.     

Верещак Стелла Олександрівна

132

5.     

Володько Марина Борисівна

124

6.     

Гибескул Ольга Станіславівна

176

7.     

Ковач Єлизавета Василівна

120

8.     

Кравчук Любов Георгіївна

172

9.     

Маєвський Станіслав Анатолійович

164

10.       

Молодий Віктор Броніславович

148

11.       

Овсянко Вікторія Олегівна

112

12.       

Орел Карина Валеріївна

148

13.       

Савенко Віра Іванівна

100

14.       

Свінтковський Ернест Вільгельмович

140

15.       

Середа Валентина Володимирівна

120

16.       

Скріпак Оксана Олександрівна

128

17.       

Трачук Олексій Олексійович

132

18.       

Ульянова Юлія Анатоліївна

124

 

053 Практична психологія (2 роки)

ПІБ

Результати

1.     

Бабак Онисія Григорівна

169

2.     

Бондаренко Ольга Олександрівна

147

3.     

Ганічева Алла Євгенівна

175

4.     

Долготьор Інна Андріївна

169

5.     

Дядик Дмитро Сергійович

182

6.     

Дяченко Даніл Ярославович

160

7.     

Єфремова Анастасія Данилівна

179

8.     

Замороцька Олександра Борисівна

175

9.     

Капля Яна Геннадіївна

172

10.       

Кваснікова Юлія Валеріївна

157

11.       

Коваль Марія Андріївна

154

12.       

Корчинська Анастасія Анатоліївна

154

13.       

Кулікова Галина Вікторівна

185

14.       

Кундюк Ольга Сергіївна

138

15.       

Ледзевірова Софія Вікторівна

138

16.       

Ломова Вікторія Сергіївна

163

17.       

Максимихіна Оксана Валентинівна

144

18.       

Маркова Яніна Олександрівна

160

19.       

Мартиненко Неллі Петрівна

135

20.       

Мартинюк Інна Дем’яненко

147

21.       

Морозова Ольга Вадимівна

182

22.       

Першина Любов Володимирівна

157

23.       

Полянцева Ольга Олександрівна

166

24.       

Сєлєцька Наталія Миколаївна

185

25.       

Сидоренко Ольга Миколаївна

157

26.       

Сорочинська Тетяна Валеріївна

163

27.       

Сосніна Маргарита Олександрівна

172

28.       

Хімович Дмитро Петрович

175

29.       

Цебрик Олена Миколаївна

169

30.       

Шевченко Поліна Романівна

166

 

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського