Інформаційний бюлетень грантових програм та конкурсів за березень 2020 року

Міні-гранти для втілення ідей з розвитку критичного мислення

Міжнародний фонд «Відродження» оголошує конкурс міні-грантів для втілення небанальних і переконливих ідей щодо розвитку критичного мислення. Дедлайн - 5 квітня 2020 року.

Ми хочемо підтримати проекти, які дадуть суспільству інструменти і натхнення думати і відстоювати переваги критичного мислення, демократії, відкритості, прав людини та активної участі у творенні змін.

Своїми проектами спробуйте дати відповіді на такі питання, як:

• Як розвивати власні навички критичного мислення?
  • Як не піддатися інформаційним маніпуляціям?
  • Як шукати необхідну інформацію, її аналізувати, оцінювати і застосовувати?

Ми вітаємо проекти, що ставитимуть за мету якісну роботу з чітко-визначеними цільовими аудиторіями. Перевагу матимуть інноваційні проекти, що поєднуватимуть роботу з різними каналами комунікації.

Критеріями оцінки заявок будуть:

•       Інноваційність ідеї та підходів;
  •       Реалістичність цілей, ключових показників ефективності та бюджету;
  •       Можливість масштабування та відтворення результатів кампанії;
  •       Наявність спроможності до проведення інформаційних кампаній.

Учасниками конкурсу можуть бути громадські організації, зареєстровані в Україні.

Максимальний розмір міні-гранту – 150 тис. грн. Середній розмір міні-гранту – 100 тис. грн. Проекти з більшим бюджетом можуть бути розглянуті за умови їх високої актуальності та достатньої обгрунтованості бюджету.

Конкурс проходитиме в два етапи. Для участі потрібно не пізніше 5 квітня 2020 року надіслати концепт проекту, заповнивши онлайн-форму. Організації, чиї концепти будуть попередньо відібрані для участі у другому етапі, не пізніше ніж 15 квітня отримають запрошення заповнити повну версію аплікаційної форми.

Тривалість проекту має відповідати його цілям і завданням і може становити від двох до шести місяців.

З питаннями щодо конкурсу просимо звертатися за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 2 квітня включно.

ДЖЕРЕЛО

Конкурс грантів від посольства Словаччини в Україні

Словацьке агентство з розвитку міжнародної співпраці оголошує конкурс малих грантів. Дедлайн - 15 жовтня 2020 року.

1. PROVIDER

This aid modality of the Slovak Official Development Assistance is funded from SlovakAid and is aimed directly at small-scale projects which represent a more flexible, operative and effective financial support for developing countries.

Provider: Slovak Agency for the International Development Cooperation

Contact Point: Embassy of the Slovak Republic in Kyiv

Address: Jaroslavov Val č. 34, 019 01, Kyiv, UKRAINE

Telephone: +38 044 272 03 10

1. AMOUNT REQUESTED

The maximum amount of the non-repayable financial contribution is maximum 10.000 EUR per project.

A maximum number of the selected projects are limited by the budget allocated for this call for proposals which is 40.000 EUR.

1. PROJECT DURATION

The duration of each project is from 6 to a maximum of 12 months beginning from the date of the signing of the Agreement between the Slovak Agency for International Development Cooperation and the Final Beneficiary.

1. SECTOR PRIORITIES

The submitted projects must be related to sectors of Quality education, Good health, Good governance and civil society building, Food safety and agriculture, Infrastructure and sustainable use of natural resources, Supporting the creation of a market environment.

The proposals must be in accordance with the Strategy of the Slovak Republic for Development Cooperation for 2019 – 2023. Project proposals which are not in line with the focus of this call for proposals will not be accepted.

1. ELIGIBLE APPLICANTS

The call for proposals is open to registered legal persons:

NGOs, non-profit subjects and local authorities.

1. DEADLINE FOR SUBMISSION

The deadline for submission of project proposals is October 15th, 2020. The project proposals should be sent both electronically (email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) and in hard copy to the Embassy of the Slovak Republic in Kyiv.

Hard-copy applications (completed, signed and stamped) with relevant accompanying documentation (registration documents of the applicant organization and CVs of the key representatives responsible for project implementation in English) should be sent to the Slovak Embassy no later than October 15th, 2020 on given deadline date. Applications received after this date will not be accepted.

1. APPLICATION MATERIAL

Source