ШАНОВНІ СТУДЕНТИ ПЕРШОГО РОКУ НАВЧАННЯ

ЗАПРОШУЄМО ВАС І ВАШИХ БАТЬКІВ

27.07, 28.07

Увага!!!

Приймальна комісія працює:

Сб. 27 липня з 9.00-17.00

Обідня перерва 13.00-14.00

Нд. 28 липня з 9.00-17.00

Обідня перерва 13.00-14.00

Результати творчого конкурсу по спеціальності 024 Хореографія 16,17 липня (контракт)

Прізвище Ім'я По батькові Результат у 200-бальній шкалі
1 Рибальт Вікторія Валеріївна 130
2 Ватанська Валерія Сергіївна 165
3 Верба Анастасія Сергіївна 125
4 Зотович Ольга   160

Результати творчого конкурсу по спеціальності 025 Музичне мистецтво 16,17 липня (контракт)

Прізвище Ім'я По батькові Результат у 200-бальній шкалі
1 Лук`янчук Ернест Андрійович 195
2 Чайка Олександр Ігорович 158
3 Шевченко Павло Сергійович 179

РЕЗУЛЬТАТИ ІСПИТУ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ (2 липня)

Назва спеціальності Форма навчання Результати вступного іспиту
033 Філософія Денна pdf
053 Психологія Денна pdf
053 Психологія Заочна pdf
073 Менеджмент Денна/Заочна pdf

Результати творчого конкурсу по спеціальності 025 Музичне мистецтво ( ІІ потік )

Прізвище Ім'я По батькові Результат у 200-бальній шкалі
1 Терлецька Аріна Андріївна 168
2 Гонтарук Маргарита Олексіївна 132
2 Алексеєва Тетяна Василівна 175
2 Веремчук  Владислав Миколайович 178
2 Долінський  Денис Валерійович 165
2 Куц  Павло Володимирович 195
2 Мокряк Ксенія Олегівна 173
2 Кірющенко  Руслана Віталіївна 130
2 Хорошилов Богдан Михайлович 182
2 Тарасенко Вікторія Юріївна 188
2 Волошаненко  Соф`я  Русланівна 192
2 Корнієнко Марія Сергіївна 160
2 Нанайко Катерина Олексіївна 158
2 Чебаненко  Олена Олександрівна 184

Результати творчого конкурсу по спеціальності 024 Хореографія ( ІІ потік )

Прізвище Ім'я По батькові Результат у 200-бальній шкалі
1 Петровська Олександра Сергіївна 135
2 Мінжирян Діана Валеріївна 120
3 Доценко Софія Євгенівна 185
4 Александров Олександр Володимирович 135
5 Квірікадзе Лія Іосебівна 178
6 Волкова Олександра Олександрівна 130
7 Колоколова Анастасія Іванівна 140
8 Крупська Марина Олексіївна  160
9 Радчук Маргарита Олегівна 165
10 Чуб Карина Сергіївна 175
11 Папоян Роберт Галустович 142
12 Шаповал Олександр Олександрович 130
13 Сизарєва Анна Миколаївна 155
14 Цибулько Валентина Олександрівна 195
15 Повар Ангеліна Андріївна 160
16 Стороженко Дар`я Миколаївна 125
17 Натоптана Анастасія Сергіївна 128
18 Полякова Поліна Володимирівна 180
19 Чупрінін Володимир Олексійович 162
20 Тимовська Олена Володимирівна 180
21 Жосан Вікторія Денисівна 180
22 Пасечник Анна Русланівна  178
23 Власова Анна Вікторівна 123
24 Волочан Ірина Анатоліївна 120
25 Нємцева Анастасія Антонівна 142
26 Михаліченко Юлія Костянтинівна 153
27 Криштапова Єва Артемівна 140
28 Дончак Михайло Андрійович 140
29 Коробкова Анастасія Олегівна 120

Результати творчого конкурсу по спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво та реставрація ( ІІ потік )

Прізвище Ім'я По батькові Результат у 200-бальній шкалі
1 Ференцова Ксенія Дмитрівна 195
2 Тяжелова Ольга Павлівна 197
3 Шаговська Любов Романівна 193
4 Власенко Марія Андріївна 180
5 Колонтай  Лілія Віталіївна 145
6 Соловей Катерина Юріївна 160
7 Скуба Софія Вікторівна 165
8 Новікова Марія Костянтинівна 165
9 Гордійченко  Ганна Арівна 155
10 Ярошевська Діана  Валеріївна 152
11 Чудіна Ірина  Олександрівна 150
12 Мількевич Каріна Іванівна 175
13 Димитрашко Олеся Михайлівна 180
14 Лощинська Дар'я Сергіївна 185
15 Бухенко Вікторія Вікторівна  175
16 Дика  Анастасія Іванівна 195
17 Смірнова Юлія Юріївна 168
18 Кірєєва Катерина Дмитрівна  170
19 Ложкіна Дар'я Романівна 195
20 Церцеіл Марина Вікторівна 150

Сторінка 1 із 8

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського