СПИСОК СТУДЕНТІВ 1 РОКУ НАВЧАННЯ РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ПОСЕЛЕННЯ У ГУРТОЖИТОК №1 (Дегтярна, 24)

СПИСОК СТУДЕНТІВ 1 РОКУ НАВЧАННЯ РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ПОСЕЛЕННЯ У ГУРТОЖИТОК №1 (Дегтярна, 24)

2020-2021 н.р.

П.І.Б.

РІК НАВЧАННЯ

 

ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

 

1.      

Ангелі Катерина Степанівна

1

2.      

Бабаніязова Говхер

1

3.      

БєльчуДаніїл Вадимович

1

4.      

Воденюк Олександра Вадимівна

1

5.      

Ганас Юлія Петрівна

1

6.      

Ганган Катерина Михалівна

1

7.      

Гілічмурадов Язмурат

1

8.      

Головченко Тетяна Русланівна

1

9.      

Дімова Дар’я Анатоліївна

1

10.            

Дрень Михайло Олександрович

1

11.            

Жук Наталія Андріївна

1

12.            

Королькова Дар'я Сергіївна

1

13.            

Максим Тетяна Олегівна

1

14.            

Негоїца Марина Олегівна

1

15.            

Осадчій Павло Андрійович

1

16.            

Панасюк Андрій Андрійович

1

17.            

Ратушна Світлана Владиславівна

1

18.            

Рибалка Катерина Юрівна

1

19.            

Рибалка Ольга Ігорівна

1

20.            

Романенко Катерина Олександрівна

1

21.            

Старченко Анна Володимирівна

1

22.            

Тарасюк Дар'я Михайлівна

1

23.            

Чеснокова Вікторія Олегівна

1

24.            

Білик Олег Ігорович

2

25.            

Бабаніязов Берекет

1 м

26.            

Джумаєв Аман

1 м

27.            

Кожухар Василь Васильович

1 м

28.            

Олексійчук Роман Миколайович

1 м

29.            

Попряга Петро Георгійович

1 м

30.            

Ребенко Юлія Сергіївна

1 м

31.            

Самілюк Анастасія Сергіївна

1 м

32.            

Соколова Олександра Миколаївна

1 м

 

ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ

 

014 «Середня освіта (Мова і література (англійська))»

1.      

Бабій Катерина Євгеніївна

1

2.      

Бєлий Олексій Григорович

1

3.      

Бойко Вероніка Вікторівна

1

4.      

Врабій Єлизавета Віталіївна

1

5.      

Горкуша Тетяна Русланівна

1

6.      

Грек Яна Ігорівна

1

7.      

Дулгер Марина Степанівна

1

8.      

Левченко Владислава Володимирівна

1

9.      

Лісніченко Анастасія Юріївна

1

10.            

Микитенко Яна Павлівна

1

11.            

ПритикаДіанаВалентинівна

1

12.            

Русановська Софія Олегівна

1

13.            

Сергієнко Марія Олегівна

1

14.            

Топор Владислав Дмитрович

1

15.            

Шевчук АлінаОлегівна

1

16.            

Штука Аліна Олександрівна

1

17.            

Яковлєва Вікторія Андріївна

1

014 «Середня освіта (Мова і література (китайська))»

18.            

Біла Анастасія Олегівна

1

19.            

Вознюк Анастасія Іванівна

1

20.            

Громова Даніела Данилівна

1

21.            

Дядюк Яна Андріївна

1

22.            

Камбур Юлія Іванівна

1

23.            

Карапейчик Максим Валерійович

1

24.            

Карпенко Валерія Юріївна

1

25.            

Карпенко Вікторія Юріївна

1

26.            

Кунєва Вікторія Віталіївна

1

27.            

Рябініна Дар’я Віталіївна

1

014 «Середня освіта (Мова і література (турецька))»

28.            

Назаренко Карина Андріївна

1

035 «Філологія»

29.            

Гайдаржі Олександр Костянтинівна

1

30.            

Канцедал Анастасія Миколаївна

1

31.            

Карайсенлі Юлія Олександрівна

1

32.            

Крутієнко Ірина Миколаївна

1

33.            

Мансурова Сабіна Ельхан-Кизи

1

34.            

Нестеренко Марія Вікторівна

1

35.            

Павлішина Олександра Вікторівна

1

36.            

Прокопічев Олексій Анатолійович

1

37.            

Рупенко Антон Ахмдович

1

38.            

Серветник Оксана Олександрівна

1

39.            

Шелуханова Анастасія Андріївна

1

40.            

Шестак Юлія Олександрівна

1

 

 

ФІЛОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

 

1.      

Аракелян Регіна Олегівна

1

2.      

Воскобойнік Анастасія Олександрівна

1

3.      

Говоріна Валерія Олександрівна

1

4.      

Казанжи Аліна Іванівна

1

5.      

Калантай Катерина Миколаївна

1

6.      

Камак Павло Владиславович

1

7.      

Колісніченко Ірина Сергіївна

1

8.      

Кривенко Наталія Петрівна

1

9.      

Кучеменко Дар’я Олександрівна

1

10.            

Поповіченко Єлизавета Дмитрівна

1

11.            

Прущак Тетяна Валеріївна

1

12.            

Сидоренко Максим Олександрович

1

13.            

Чернега Катерина Вікторівна

1

 

ФАКУЛЬТЕТ ПОЧАТКОВОГО НАВЧАННЯ

 

1.      

Архипенко Наталія Сергіївна

1

2.      

Балабан Дар`я Дем`янівна

1

3.      

Бондарчук Вікторія Василівна

1

4.      

Борисова Вікторія Валентинівна

1

5.      

Козій Катерина Олександрівна

1

6.      

Онуфер Ілона Василівна

1

7.      

Перката Анна Юріївна

1

8.      

Солом`яна Ірина Володимирівна

1

9.      

Суха Катерина Ярославівна

1

10.            

Чик Валерія Віталіївна

1

11.            

Нікітіна Вікторія Сергіївна

1

12.            

Спанатій Катерина Олександрівна

1

13.            

Салій Юлія Володимирівна

1

14.            

Соборова Юлія Віталіївна

1

15.            

Матвєєва Олександра Сергіївна

1

16.            

Ігнатенко Дарія Олександрівна

1

17.            

Романенко Катерина Олександрівна

1

18.            

Толочна Валерія Сергіївна

1

19.            

Топал Домнікія Юрівна

1

20.            

Крохмаль Юлія Олександрівна

1

21.            

Хохлова Юлія Вікторівна

1

22.            

Частоколяна Валерія Миколаївна

1

23.            

Щаслива Марина Олександрівна

1

24.            

Маркович Тетяна Павлівна

1

25.            

Іванова Світлана Володимирівна

1

26.            

Ніколова Поліна Віталіївна

1

27.            

Дорошенко Вікторія Леонідівна

1

28.            

Позднякова Тетяна Валеріївна

1

29.            

Скробач Анастасія Олегівна

1

30.            

Соловйова Римма Сергіївна

1

31.            

Муравська Марія Юріївна

1 (магістр)

32.            

Рогачко Тетяна Василівна

1 (магістр)

 

231 Соціальна робота

 

1.

Бур`ян Антон Юрійович

1

2.

Скорба Олена Сергіївна

1

 

СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

 

Політологія та право

1.      

Афанасьева Анастасія

1

2.      

Бурлака Марина

1

3.      

Дмитренко Лука

1

4.      

Дрищук Ірина

1

5.      

Єремеева Анастасія

1

6.      

Май Майя

1

7.      

Прохорова Марія

1

8.      

Ридник Ольга

1

9.      

Стародуб Юлія

1

10.            

Чебан Олександра

1

11.            

Кондратюк В.В.

1

 

Публічне управління та адміністрування

  1.

Горобець Василь Віталійович

1 М.

 

ІСТОРИКО-ФІЛОСОФСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Культурологія

1.

Бабичева Дарія Олександрівна

1

2.

Гавриш Ніколь Євгенівна

1

3.

Ладан Надія Андріївна

1

 

Філософія

 

1.      

Лісовський Микита В'ячеславович

1

2.      

Марчук Михайло Володимирович

1

3.      

Паін Руслан Олексійович

1

4.      

Санжирівська Вікторія Вікторівна

1

5.      

Чумак Єгор

1

6.      

Щербина Єлизавета Володимирівна

1

 

 

 

Менеджмент соціокультурної діяльності

1.      

Дуков Олександр Володимирович

1

2.      

Грицак Я.В.

1

3.      

Ткаченко В.А.

1

4.      

Данільчук Крістіна Віталіївна

1

 



 

© 2017 Університет Ушинського