СПИСОК ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ 1 РОКУ НАВЧАННЯ РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ПОСЕЛЕННЯ В ГУРТОЖИТОК № 4 (Отамана Головатого,19/21)

 

СПИСОК ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ 1 РОКУ НАВЧАННЯ РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ПОСЕЛЕННЯ В ГУРТОЖИТОК № 4 (Отамана Головатого,19/21)

2020-2021 н.р.

П.І.Б.

РІК НАВЧАННЯ

 

Інститут Фізичної культури, спорту та реабілітації

 

1.      

Кернасовська Каріна Вячеславівна

 

2.      

Попович Марія Олександрівна

 

3.      

Довгань Марія Олегівна

 

4.      

Мовчан Анастасія Романівна

 

5.      

Мікуліна Вероніка Олександрівна

 

6.      

Царіцина Катерина Іванівна

 

7.      

Гейбо Аліна Олександрівна

 

8.      

Соколова Анастасія Євгенівна

 

9.      

Пацалюк Анастасія Михайлівна

 

10.            

Созінов Богдан Михайлович

 

11.            

Кістол Юлія Дмитрівна

 

12.            

Михайлюк Віктор Віталійович

 

13.            

Кім Володимир Володимирович

 

14.            

Гура Богдан Васильович

 

15.            

Бурлаков Станіслав Костянтинович

 

16.            

Шитиков Андрій Сергійович

 

17.            

Юрченко Тетяна Олександрівна

 

 

 

ХУДОЖНЬО-ГРАФІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

 

014 Середня освіта (Образотворче  мистецтво)

1.      

Вєдєрнікова Ангеліна Андріївна

1

2.      

Дмитренко Лука Олександрович

1

3.      

Кідготко Олександра Сергіївна

1

4.      

Кондратей Вікторія Олексіївна

1

5.      

Павленко Катерина Русланівна

1

6.      

Понежа Поліна Миколаївна

1

7.      

Співак Катерина Олегівна

1

8.      

Токаренко Валентина Сергіївна

1

9.      

Урос Ксенія Віталіївна

1

10.        

Щербата Ніна Вікторівна

1

 

023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

11.        

Жулай Анастасія Олегівна

1

12.        

Парпалак Ігор Вячеславович

1

13.        

Линдюк Юлія Віталіївна

1

14.        

Козак Ангеліна Михайлівна

1

15.        

Пушко Дар’я Миколаївна

1

16.        

Пономарьова Анна Євгенівна

1

 

015 Професійна освіта (Дизайн)

17.        

Лукіянчук Анна Олегівна

1

 

014 Середня світа (Трудове навчання та технології)

18.        

Потапчук Ірина Олександрівна

1

19.        

Червонюк Іван Іванович

1

 

014 Середня освіта (Образотворче мистецтво)
ОС Магістр

20.        

Борісова Анастасія Юріївна

1

21.        

Гурін Юрій Григорович

1

22.        

Нагорняк Дар'я Леонідівна

1

23.        

Чепурко Артем Володимирівна

1

 

014 Середня освіта  (Трудове навчання та технології)
ОС Магістр

24.        

Ростовцева Ірина Олександрівна

1

25.        

Чухрій Каріна Сергіївна

1

 

ІСТОРИКО-ФІЛОСОФСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

1.      

Атмажов О.Ю.

1

2.      

Георгієва В.М.

1

3.      

Гудима А.С.

1

4.      

Загороднюк Д.С.

1

5.      

Зеленська Ю.А.

1

6.      

Злотеско А.І.

1

7.      

Іванова А.А.

1

8.      

Іванський А.Є.

1

9.      

Камєнєв О.В.

1

10.            

Колбасінська А.А.

1

11.            

Коровайченко Д.А.

1

12.            

Мельник В.В.

1

13.            

Молога К.В.

1

14.            

Поліщук В.О.

1

15.            

Шубенко М.Ю.

1

16.            

Василь Васильович

1

 

СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Психологія

1.      

Бойченко Ю. В.

1

2.      

Дмитрієва Ю. М.

1

3.      

Квасильчук М. О.

1

4.      

Леонідов Д. В.

1

5.      

Солод Є. Є.

1

6.      

Суданська А. О.

1

7.      

Антонецька Д. Л.

2

8.      

Бурлака В. В.

2

9.      

Ейдер А. Д.

2

10.            

Колестікова Т. О.

2

11.            

Скрипка К. О.

2

12.            

Черненко Н. А.

2

13.            

Ярославська А. В.

2

14.            

Марчук С. Ю.

1( магістр)

15.            

Пастернак  А. В.

1 (магістр)

 

ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОЇ ТА ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ

 

Музичне мистецтво

1.      

Брашован Анна Віталіївна

1

2.      

Ільінська Олександра Андріївна

1

3.      

Андріяшик Марія Іванівна

1

4.      

Шевченко Олена Миколаївна

1

5.      

Вдовенко Аліна Вадимівна

1

6.      

Дорош Марія Юріївна

1

7.      

Гавриліна Карина Віталіївна

1

8.      

Андріяшик Анастасія Іванівна

1

9.      

Розова Аліна Миколаївна

1

10.            

Петрова Катерина Миколаївна

1

11.            

Савицька Анна Тарасівна

1

12.            

Савін Денис Вікторович

1

13.            

Радзієвська Ангеліна Едуардівна

1

14.            

Василюк Віолетта Вікторівна

1

15.            

Ющенко Анастасія Олегівна

1

 

Хореографічна освіта

16.            

Тимошенко Олександра Олегівна

 

17.            

Безмеліцин Єгор Олександрович

 

18.            

Сацюк Інна Юріївна

 

19.            

Лещенко Ірина Ігорівна

 

20.            

Станіславук Катерина Андріївна

 

21.            

Прокоф’єва Валерія Андріївна

 

22.            

Фармагей Марія Ігорівна

 

23.            

Кнак Катерина Вадимівна

 

24.            

Двоєнкіна Катерина Михайлівна

 

25.            

Кахчі Дар’я Георгіївна

 

26.            

Радзієвська Ангеліна Едуардівна

 

27.            

Притуляк Яна Анатоліївна

 

28.            

Павлова Ірина Олександрівна

 

29.            

Студінська Анастасія Миколаївна

 

30.            

Кочетова Карина Володимирівна

 

31.            

Самоганська Каріна Вячеславівна

 

32.            

Попова Олександра Володимирівна

 

33.            

Лободіна Рузана Віталіївна

 

34.            

Мінчога Анна Олексіївна

 

35.            

Шинкарюк Тетяна Олександрівна

 

36.            

Демченко Ілля Ігорович

 

37.            

Дьоров Михайло Михайлович

 

38.            

Шауліс Олександра Сергіївна

 

 

© 2017 Університет Ушинського