ГУРТОЖИТОК №4 2019 н.р. 1 РОКУ НАВЧАННЯ

 

СПИСОК СТУДЕНТІВ 

1 РОКУ НАВЧАННЯ 

РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ПОСЕЛЕННЯ У ГУРТОЖИТОК №4

П.І.Б.

Курс

ІСТОРИКО-ФІЛОСОФСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ 

Слободенюк Богдан Володимирович

1 курс

Чобар Олександр Андрійович

1 курс

Скаленко Дмитро Павлович

1 курс

Олійник Анатолій Васильович

1 курс

Заграй Сергій Сергійович 

1 курс

Бурачок Андрій Юрійович

1 курс

Чучман Костянтин Дмитрович  

2 курс

Веселов Владислав Сергійович 

1 курс, Магістр

ХУДОЖНЬО-ГРАФІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Шарова Надія  Сергіївна 

1 курс

Михайленко Дар’я Олександріна 

1 курс

Владиченко-Переверзєва Марія Олексіївна 

1 курс

Соловей Катерина Юріївна 

1 курс

Макаренко Олена Олександрівна 

1 курс

Бабаченко Олександра Дмитрівна

1 курс

Тулінова Аліна Павлівна 

1 курс

Зінченко Олександра Володимирівна 

1 курс

Сухачов Нікіта Миколайович 

1 курс

Кірєєва Катерина Дмитрівна 

1 курс

Колонтай Лілія Віталіївна 

1 курс

Трачук Ольга Григорівна 

1 курс

Погрибенко Анастасія Ігорівна 

1 курс

Очеретнюк Дар’я Олегівна 

1 курс

Бешетя Кароліна Андріївна 

1 курс

Чекерлан Андрій Сергійович  

1 курс

Євтушенко Марія Олександрівна 

1 курс

Струк  Дмитро Володимирович 

1 курс

ІНСТИТУТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ

Барановська Тетяна Юріївна

І курс

Барановський Денис Юрійович

І курс

Беседін Антон Олександрович

І курс

Богар Владислав Сергійович

І курс

Бондар Марина Петрівна

І курс

Бурдейний Олексій Юрійович

І курс

Буц Діана Сергіївна

І курс

Греков Микита Сергійович

І курс

Денисенко Наталія Ігорівна

І курс

Кіселар Марина Дмитрівна

І курс

Ковальський Леонід Анатолійович

І курс

Литвинець Христина Василівна

І курс

Ліпатнікова Іванна Русланівна

І курс

Ліповцева Віталіна Генадіївна

І курс

Михайлова Олена Олексіївна

І курс

Мярките Лаура Дмитрівна

І курс

Назаренко Сергій Романович

І курс

Половський Роман Андрійович

І курс

Рудчук Вікторія Сергіївна

І курс

Ступак Дмитро Валентинович

І курс

Талеб Марія АмельМаджидівна

І курс

Федоров Михайло Олександрович

І курс

Цис Олександр Дмитрович

І курс

Черкун Олександр Євгенович

І курс

Юрченко Костянтин Вадимович

І курс

Андрющенко Юлія Павлівна

І курс

Бальжик Тетяна Валентинівна

І курс

Бурлака Володимир Анатолійович

І курс

Вітренко Сергій Сергійович

І курс

Гидирим Павло Олегович

І курс

Занін Дмитро Володимирович

І курс

Заруцький Дмитро Олександрович

І курс

Карпов Даніїл Ігорович

І курс

Кириленко Ангеліна Вікторівна

І курс

Козак Дмитро Михайлович

І курс

Кот Олександр Сергійович

І курс

Ляшенко Єлизавета Юріївна

І курс

Махсурян Володимир Раджович

І курс

Нестерук Віталій Олександрович

І курс

Попадинець Любов Олександрівна

І курс

Репецький Артем Володимирович

І курс

Румма Микита Валентинович

І курс

Сирокваша Гліб Сергійович

І курс

Слободянюк Іван Олексійович

І курс

Тонік Ярослав Геннадійович

І курс

Тропанець Віктор Сергійович

І курс

Чебишев Сергій Олегович

І курс

Бабенко Оксана Володимирівна

І курс

Берідзе Анастасія Бегларівна

І курс

Бондар Дар`я Сергіївна

І курс

Голобородько Тетяна Олександрівна

І курс

Гордійченко Ганна Арівна

І курс

Грицанчук Андрій Сергійович

І курс

Гріщенко Катерина Сергіївна

І курс

Додрик Анастасія Костянтинівна

І курс

Іллюк Ірина Іванівна

І курс

Кабакова Катерина Сергіївна

І курс

Качалова Маргарита Сергіївна

І курс

Ковальова Владлена Олександрівна

І курс

Корак Анастасія Олександрівна

І курс

Красноштан Дарія Андріївна

І курс

Крупська Марина Олексіївна

І курс

Кулачінська Анна Андріївна

І курс

Куруч Олена Олександрівна

І курс

Лопатинська Ксенія Романівна

І курс

Мала Ніна Петрівна

І курс

Марчук Анастасія Юріївна

І курс

Музичук Мар`яна Олександрівна

І курс

Найденко Карина Юріївна

І курс

Пастушенко Юлія Сергіївна

І курс

Подчинок Марія Вікторівна

І курс

Тягнирядно Віолетта Вікторівна

І курс

Фурман Марія Геннадіївна

І курс

Черній Софія Вікторівна

І курс

Шаповалова Софія Романівна

І курс

Яцик Юлія Сергіївна

І курс

Зейкан Ілля Анатолійович

І курс, Магістр

Тувакбаєва Діана Анатоліївна

І курс, Магістр

Блаженко Анастасія Андріївна

І курс, Магістр

Райчев Іван Валерійович

І курс, Магістр

Стрілець Іван Олександрович

І курс, Магістр

Ракович Анастасія Володимирівна

І курс, Магістр

Тимченко Д. О.

І курс, Магістр

ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОЇ ТА ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ

Цибулько В. О.

1

Шаповал О.О.

1

Узун В.К.

1

Гуменюк Н.В.

1 курс, Магістр

Турбала А.Ю.

1 курс, Магістр

Василенко О.М.

1 курс, Магістр

СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ 

Психологія

Бондарєва Вікторія Віталіївна

1 курс

Глізнуца Юлія Геннадіївна

1 курс

Єрмак Катерина Сергіївна

1 курс

Калініна Карина Володимирівна

1 курс

Мірошніченко Марина Ігорівна

1 курс

Павлієнко Олександра Денисівна

1 курс

Сарбаєва Алія Талгатівна

1 курс

Тодієва Олександра Іванівна

1 курс

Бублей Олена Анатоліївна

2 курс, ОКР

Кропивченко Володимир Сергійович

2 курс, ОКР

Галушкіна Дар`я Володимирівна

1 курс, Магістр

Журналістика

Бескровна Тетяна Ігорівна

1 курс

Бондурівська Владислава Василівна

1 курс

Заровна Марія Олександрівна

1 курс

Іванюк Ольга Михайлівна

1 курс

Легка Марія Олександрівна

1 курс

Пейчева Олена Сергіївна

1 курс

Попович Олена Олександрівна

1 курс

© 2017 Університет Ушинського

Please publish modules in offcanvas position.