Гуртожиток №4

СПИСОК СТУДЕНТІВ РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ПОСЕЛЕННЯ В ГУРТОЖИТОК № 4

П.І.П

Факультет,

курс

 

Історико-філософське відділення 2,3,4 курс

 

Назаровський Руслан Олександрович

Іст-філ,3 к., 1 гр.

Мещерякова Катерина Володимирівна

Іст-філ,2 к., 1 гр.

Бєлік Любов Олегівна

Іст-філ,3 к., 1 гр.

Дубович Тетяна Василівна

Іст-філ,2 к., 1 гр.

Олефірова Катерина Едуардівна

Іст-філ,3 к., 1 гр.

Цвіткова Анастасія Борисівна

Іст-філ,2 к., 1 гр.

Шкурина Ніна Михайлівна

Іст-філ,4 к., 1 гр

Смазчук Богдан Вадимович

Іст-філ,3 к., 1 гр.

Щербина Марія Степанівна

Іст-філ,2 к., 1 гр.

Таран Наталя Олександрівна

Іст-філ,4 к., 1 гр.

Чернобай Карина Сергіївна

Іст-філ,3 к., 2 гр.

Максим Лілія Іванівна обмен на Мельницкую

Іст-філ,2 к., 1 гр.

Новицька Ольга Сергіївна

Іст-філ,2 к., 1 гр.

Яворська Наталія Сергіївна

Іст-філ,2 к., 1 гр.

Барбул Поліна Едуардівна

Іст-філ,2 к., 1 гр.

Бобошко Владислав Вадимович

Іст-філ,2 к., 1 гр.

 

ХУДОЖНЬО-ГРАФІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ 2,3,4 КУРС

 

Ботескул Олена Костянтинівна

Худ-граф,4ТО

Борисова Анастасія Юріївна

Худ-граф,3ОМ

Тарасов Матвій Валерійович

Худ-граф,2ОМ

Слабченко Єлизавета Віталіївна

Худ-граф,2ПО

Кіяшова Ольга Юріївна

Худ-граф,3ОМ

Галаган Дмитро Олександрович

Худ-граф,2ДМ

Ковалевська Дар’я Сергіївна

Худ-граф,2ОМ

Жукова Ірина Сергіївна

Худ-граф,2ДМ

Войтко Дар’я Віталіївна

Худ-граф,3ПО

Чайка Ярослав Сергійович

Худ-граф,2ТО

Батвінін Дмитро Романович

Худ-граф,4ТО

Кочмарук Микола Миколайович

Худ-граф,маг.2ОМ

Архимчук Марія Володимирівна

Худ-граф,2ТОС

Хряпіна Анастасія Євгеніївна

Худ-граф,2ОМ

Казанлі Артем Борисович

Худ-граф,4ОМ

Марфіч Сергій Володимирович

Худ-граф,маг.2ТО

Курілов Михайло Михайлович

Худ-граф,маг.2ТО

Чухрій Каріна Сергіївна

Худ-граф,3ТО

Левкович Оксана Володимирівна

Худ-граф,3ОМ

Федорук Катерина Вікторівна

Худ-граф,2ТОС

Романюк Раїса Петрівна

Худ-граф,2ТОС

Черненко Анастасія Олегівна

Худ-граф,2ОМ

Сергієнко Андрій Володимирович

Худ-граф,маг.2ОМ

Коваленко Дар’я Сергіївна

Худ-граф,2ОМ

Чепурко Артем Володимирович

Худ-граф,3ОМ

Андрющенко Аяна Валеріївна

Худ-граф,3ОМ

Пироженко Діана Валеріївна

Худ-граф,2ДМ

Азарова Оксана Федорівна

Худ-граф,3ОМ

Яловий Артем Ілліч

Худ-граф,2ДМ

Хворостіна Анна Юріївна

Худ-граф,2ПО

Галаєв Віктор Миколайович

Худ-граф,2ДМ

Літвін Даніїл Ігорович

Худ-граф,2ДМ

Пастир Римма Іванівна

Худ-граф,4ОМ

Афанасьєв Павло Віталійович

Худ-граф,4ОМ

Бурдейний Андрій Олексійович

Худ-граф,4ТО

Грєшнова Людмила Борисівна

Худ-граф,4ОМ

Жукова Ніна Костянтинівна

Худ-граф,4ОМ

Червенкова Іордана Петрівна

Худ-граф,2ПО

Зорило Вадим Діомидович

Худ-граф,2ПО

Олефір Катерина Геннадіївна

Худ-граф,2ОМ

Нікітіна Тетяна Володимирівна

Худ-граф,3ПО

Браніштова Дана Володимирівна

Худ-граф,2ДМ

Романенко Сергій Олександрович

Худ-граф,4ТО

Бандура Антоніна Юріївна

Худ-граф,2ТО

Близнюк Катерина Дмитрівна

Худ-граф,3ПО

Біла Анастасія Сергіївна

Худ-граф,маг.2ОМ

Мартинова Олена Костянтинівна

Худ-граф,маг.2ОМ

Чебан Ірина Валентинівна

Худ-граф,3ДМ

Нагорняк Дар’я Леонідівна

Худ-граф,3ОМ

Балтаг Аліна Вікторівна

Худ-граф,4ТО

Василик Надія Сергіївна

Худ-граф,4ОМ

Маргаріт Марина Олександрівна

Худ-граф,2ПО

Течинська Юлія Олегівна

Худ-граф,2ОМ

Карагяур Катерина Василівна

Худ-граф,2ОМ

Чугуй Єва Володимирівна

Худ-граф,2ДМ

Олійник Марина Вікторівна

Худ-граф,3ПО

Продан Оксана Сергіївна

Худ-граф,3ОМ

Волохін Олексій Володимирович

Худ-граф,

 

Інституту Фізичної культури, спорту та реабілітації  

2,3,4 курс

 

Овчаренко І.Ю

Фіз.вих.3курс

Тимченко Д.О

Фіз.вих.4курс

Савчук О.С.

Фіз.вих.4курс

Сирбов С.К.

Фіз.вих.3  курс

Гайдарджи І.І.

Фіз.вих.2маг.

Шевчук І.А.

Фіз.вих.2маг.

Попова А.В.

Фіз.вих.3  курс

Жулкевська П.В.

Фіз.вих.3 курс

Кравчук І.В.

Фіз.вих.2маг.

Шамиєв Є.С.

Фіз.вих.2курс

Судовсцов.І.В

Фіз.вих.2курс

Геращенко В.О.

Фіз.вих.4курс

Курочка П.В.

Фіз.вих.4курс

Хлевнюк О.С

Фіз.вих.4курс

Речкалов Я.О.

Фіз.вих.2маг.

Штреблев М.Ю.

Фіз.вих.2маг.

Храмцов Є.Д

Фіз.вих.2курс

Сіліна Л.А

Фіз.вих.2маг.

Тітарев А.С.

Фіз.вих.3  курс

Сидор С.С.

Фіз.вих.3курс

Філіпов В.Ю.

Фіз.вих.3  курс

Сакара В.В.

Фіз.вих.3 курс

Ульянова Юлія Володимирівна

Фіз.реаб.

Ракович Анастасія Володимирівна

Фіз.реаб.

Черненко Ірина Вікторівна

Фіз.реаб.

Морозова Маргарита Вячеславівна

Фіз.реаб.

Бутакова Катерина Євгеніївна

Корекційна освіта

Бичкова Софія Юріївна

Фіз.реаб.

Шипілова Діана Вячеславівна

Фіз.вих

Трофименко Дмитро Андрійович

Фіз.вих

Булавицька Наталія Василівна

Фіз.вих

Жданова Катерина Анатоліївна

Спец.осв.

Смаль Ірина Вікторвна

Фіз. вих 3 к

Пушняк Юлія Леонідівна

Фіз.реаб. 3к.(Нові списки)1010

 

ФАКУЛЬТЕТ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ 2,3,4 КУРС

 

Буйновська Юлія Олександрівна

Укр.філ.,2 курс

Гусеєва Ганна Олексіївна

Укр.філ.,2 курс

Бондар Софія Леонідівна

Укр.філ.,2 курс

Морозова-Бабінчук Варвара Василівна

Укр.філ.,2 курс

Хархаліс Мар’яна Романівна

Укр.філ.,3 курс

Янюк Інна Олегівна

Укр.філ.,3 курс

Блищик Діана Марківна

Укр.філ.,3 курс

Пеляк Марія Анатоліївна

Укр.філ.,3 курс

Зорило Валерія Діомидівна

Укр.філ.,2 курс

Олійник Олеся В’ячеславівна

Укр.філ.,3 курс

Біюла Катерина Анатоліївна

Укр.філ.,

Магістр

Громик Дар’я Борисівна

Укр.філ.,3 курс

Ізосімова Віта Олександрівна

Укр.філ.,

курс

 

ІСТОРИКО-ФІЛОСОФСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ(ФІЛОСОФІЯ,СОЦІОЛОГІЯ,МЕНЕДЖМЕНТ СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ) 2,3,4 КУРС

 

Іванова Л.С

Іст-філ,2 курс

Косяк Д.М

Іст-філ,2 курс

© 2017 Університет Ушинського

Please publish modules in offcanvas position.