СПИСОК СТУДЕНТІВ 2-4 РОКУ НАВЧАННЯ РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ПОСЕЛЕННЯ У ГУРТОЖИТОК №4

СПИСОК СТУДЕНТІВ 2-4 РОКУ НАВЧАННЯ РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ПОСЕЛЕННЯ У

ГУРТОЖИТОК №4

2020-2021 н.р.

П.І.Б.

РІК НАВЧАННЯ

 

Інститут Фізичної культури, спорту та реабілітації

 

1.      

Румма Микита Валентинович

2

2.      

Буц  Діана Сергіївна

2

3.      

Беседін Антон Олександрович

2

4.      

Богар Владислав Сергійович

2

5.      

Барановська Тетяна Юріївна

2

6.      

Бондарь Марина Петрівна

2

7.      

Барановский Денис Юрійович

2

8.      

Черкун Олександр Євгенович

2

9.      

Федоров Михайло Олександрович

2

10.  

Чебишев Сергій Олегович

2

11.  

Заруцький Дмитро Олександрович

2

12.  

Бурдейний Олексій Юрійович

2

13.  

Юрченко Костянтин Водимович

2

14.  

Додрик Анастасія Костянтинівна

2

15.  

Пастушенко Юлія Сергіївна

2

16.  

Іллюк Ірина Іванівна

2

17.  

Бондар Дар ’я Сергіївна

2

18.  

Черненко Ірина Олександрівна

3

19.  

Фрига Богдан Валерійович

3

20.  

Лавріков Роман Віталійович

3

21.  

Гойло Богдан Васильович

3

22.  

Кислова Аліна Русланівна

3

23.  

Вольська Жанна Віталіївна

3

24.  

Солодухіна Альона Юріївна

3

25.  

Домбровский Денис Олегович

3

26.  

Немудрук Яросла Олександрович

3

27.  

Плукчи Владислав Юрійович

3

28.  

Невесела Катерина Олександрівна 

3

29.  

Якубовська Катерина Сергіївна

3

30.  

Топчий Анджеліка Єдуардівна

3

31.  

Тертишний Віталій Віталійович

4

32.  

Шипилова Діана В’ячеславівна 

4

33.  

Храмцов Єдуард Дмитрович

4

34.  

Сорока Вадим Анатолійович

4

35.  

Співак Людмила Миколаївна

4

36.  

Колесниченко Анастасія Сергіївна

4

37.  

Зеленкова Ірина Вікторівна

4

38.  

Козакова Ганна Сергіївна

4

39.  

Тимченко Денис Олександрович

Магістр, 2 р.н.

40.  

Хлевнюк Олександр Сергійович

Магістр, 2 р.н.

41.  

Зейкан Ілья Анатолійович

Магістр, 2 р.н.

42.  

Ульянова Юлія Володимирівна

Магістр, 2 р.н.

43.  

Ракович Анастасія Володимирівна

Магістр, 2 р.н.

 

ХУДОЖНЬО-ГРАФІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

 

1.      

Колонтай Лілія Віталіївна

2

2.      

Смірнова Юлія  Юріївна

2

3.      

Зінченко Олександра Володимирівна

2

4.      

Соловей Катерина Юріївна

2

5.      

Тулінова Аліна Павлівна

2

6.      

Бабаченко Олександра Дмитрівна

2

7.      

Шарова Надія Сергіївна

2

8.      

Трачук Ольга Григоріна

2

9.      

Очеретнюк Даря Олегівна

2

10.  

Малахова Мілісента Володимирівна

2

11.  

Погрибенко А.І.

2

12.  

Стук Дмитро Володимирович

2

13.  

Євтушенко Марія Олександрівна

2

14.  

Чекерлан Андрій Сергійович

2

15.  

Семенюк Олександр Леонідович

3

16.  

Богачік Даря Сергіївна

3

17.  

Романенко Наталія Ігорівна

3

18.  

Коробєр Маргарита Валеріївна

3

19.  

Зикова Надія Олександрівна

3

20.  

Кир’язова Тетяна Василівна

3

21.  

Бандура Антоніна Юріївна

4

22.  

Дарчич Діана Леонідівна

4

23.  

Дубель  Богдан Юрійович

4

24.  

Чайка Ярослав Сергійович

4

25.  

Галаєв Віктор Миколаєвич

4

26.  

Черненко Анастасія Олегівна

4

27.  

Волохін Олексій Володимирович

4

28.  

Мацків Елеонора Юріївна

4

29.  

Тарасов Матвей Валерійович

4

30.  

Карагяур Катерина Василівна

4

31.  

Скала Лілія Володимирівна

4

32.  

Міщенко Анастасія Олександрівна

4

33.  

Ковалевська Даря Сергіївна

4

34.  

Галаган Дмитро Олексндрович

4

35.  

Літвін Даніїл Ігорович

4

36.  

Зорило Вадим Діомидович

4

37.  

Червенкова Іордана Петрівна

4

38.  

Русінова Аліна Сергіївна

4

39.  

Жукова Ніна Константинівна

Магістр, 2 р. н.

40.  

Казанлі Артем Борисович

Магістр, 2 р. н.

41.  

Федорук Катерина Вікторівна

Магістр, 2 р. н.

42.  

Романенко Сергій Олександрович

Магістр, 2 р. н.

43.  

Батвінін Дмитрій Романович

Магістр, 2 р. н.

 

ФІЛОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

 

1.      

Цуканова І. І.

3

2.      

Зорило В.Д.

4

3.      

Бондар С.Л.

4

4.      

Буйновська Ю. О.

4

 

ІСТОРИКО-ФІЛОСОФСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

1.      

Скаленко Дмитро Павлович

2

2.      

Заграй Сергій Сергійович

2

3.      

Бурачок Андрій Юрійович

2

4.      

Олійник Анатолій Васильович

2

5.      

Гриценко Євген Дмитрович

3

6.      

Бондаренко Анастасія Олександрівна

3

7.      

Єгорова Тетяна Олександрівна

3

8.      

Шевченко Олексій Олегович

3

9.      

Дубович Тетяна Василівна

4

10.  

Щербина Марія Степанівна

4

 

СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Психологія

1.      

Калініна Карина Володимирівна

2

2.      

Мірошніченко Марина Ігорівна

2

3.      

Почепцова Дар'я Олександрівна

3

4.      

Волошина Аліна Андріївна

3

Журналістика

1.      

Пейчева Олена Сергіївна

2

2.      

Бескровна Тетяна Ігорівна

2

 



 

© 2017 Університет Ушинського