Інститут післядипломної освіти та сертифікації

Інститут післядипломної освіти та сертифікації створено в 2016 році у результаті реорганізації факультету післядипломної освіти та роботи з іноземними громадянами.

Інститут післядипломної освіти та сертифікації:

• здійснює підготовку іноземних громадян до вступу до закладів вищої освіти за соціально-гуманітарним, природничим та іншими напрямами;
  • проводить підвищення кваліфікації, стажування педагогічних, науково-педагогічних працівників і управлінських кадрів в галузі освіти, працівників методичних відділів, спеціалістів психологічних служб за ліцензованими та акредитованими в університеті спеціальностями, які забезпечуються короткотерміновими і довгостроковими курсами;
  • проводить сертифікацію з метою оцінювання здатності педагогічних працівників системи дошкільної, середньої, професійної (професійно-технічної) і вищої освіти здійснювати педагогічну діяльність у відповідності до професійних стандартів педагогічної діяльності.

Інститут включає 2 відділення, які здійснюють планування та організацію навчального процесу, проводять просвітницько-роз’яснювальну, інформаційно-аналітичну та експертну роботу, а саме:

• відділення підвищення кваліфікації (завідувач – кандидат педагогічних наук, доцент Постоян Тетяна Григорівни, тел. +38 (048) 726-19-20);
  • підготовче відділення для іноземних громадян та осіб без громадянства (завідувач – Чернега Альона Олегівна, тел. +38 (048) 732-09-78).

Директор інституту – доктор політичних наук, професор Гедікова Наталя Пилипівна, тел. +38 (048) 732-10-40.

Наша адреса:

Україна, м. Одеса, 65029, вул. Ніщинського 1,

Телефон: +38 (048) 732-10-40.