Личковська Марина Рейнгольдовна

- кандидат економічних наук;

- доцент кафедри політичних наук.

ІІ. Індивідуальна робота.

Навчальна робота:

Викладає дисципліни:

• Основи економічної теорії,
  • Основи менеджменту та маркетингу,
  • Менеджмент та маркетинг сучасної освіти,
  • Нормативні акти освіти.

Методична робота.

Постійно проводиться вдосконалення та поновлення курсів, що викладаються. Постійне оновлення пов’язане з великим динамізмом цих сфер людського життя (менеджменту, маркетингу, освіти), появленням нової літератури, прийняттям нових нормативних актів (законів, постанов та ін.).

Розроблено та перероблено за модульним принципом програму курсу «Основи сучасного менеджменту та маркетингу» для студентів Інституту практичної психології

Розроблено та постійно оновлюється учбово-методичний комплекс з курсу «Основи сучасного менеджменту та маркетингу».

Розроблені за модульним принципом програми курсів, що викладаються для кожного інституту та факультету враховуючи їхню специфіку:

- «Основи економічної теорії» для студентів стаціонарної та заочної форм навчання Інститутів фізичної культури, мов світу, початкового навчання, дошкільного виховання;

- «Основи менеджменту та маркетингу» для студентів стаціонарної та заочної форм навчання Інституту практичної психології;

- «Менеджмент та маркетинг сучасної освіти» для студентів магістрів стаціонарної та заочної форм навчання Інституту мов світу;

- «Нормативні акти освіти» для студентів заочної форми навчання Інституту фізики та математики.

Продовжується робота над розробкою курсів лекцій й учбово-методичних комплексів з нових дисциплін, що викладаються: «Менеджмент та маркетинг сучасної освіти»  та «Нормативні акти освіти»

Наукова робота

Наукова робота здійснюється в рамках  кафедральної науково - дослідницької  теми: «Соціально-політичні проблеми України в контексті глобальних процесів» та розроблюється напрями:

• Україна в загальноєвропейському соціально-політичному та економічному процесі;
  • сучасні проблеми менеджменту та економіки освіти.

Основні публікації з теми дослідження:

1. Личковська М. Р., Шевченко А. В. Причини виникнення кризових явищ у глобальній економічній системі та в економіці України. //Україна і світ у третьому тисячолітті: політичний, правовий та культурний виміри: матеріали міжнародної науково-практичної конференції 15 березня 2015 року. – Одеса, 2015, с.117-119.
  2. «Теоретичні аспекти формування та розвитку ринку робочої сили як ключового вектору розвитку економіки України. //Науковий вісник Одеського національного економічного університету: - Науки:: економіка, політологія, історія. – 2015. - № 7
  3. «Податковий менеджмент як невід’ємна складова стратегії управління малим бізнесом». //Менеджмент підприємницької діяльності; навч. посіб. Для професійної підготовки військовослужбовців ЗС України звільнених у запас. Проект «Україна-Норвегія».- Одеса: ФОП Галуза Н.М. – 2015, С.101-109.

Підвищення кваліфікації.

* стажування у Одеській державній академії будівництва та архітектури.

ВІТАЄМО!!! НАМ 200 РОКІВ!

• Віртуальний тур