Кошлань Ірина Григорівна

КОШЛАНЬ ІРИНА ГРИГОРІВНА - кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної та диференціальної психології.

Освіта: Московський державний педагогічний інститут ім.В.І.Леніна, педагогічний факультет, відділення педагогіки та психології – студентка, спеціальність «Педагогіка та психологія (шкільна)» (1974 – 1979 рр.);

Південноукраїнський державний педагогічний університет ім..К.Д.Ушинського (м.Одеса), кафедра загальної та диференціальної психології – аспірантка (2000-2003 рр.), дисертацію захистила у 2005 р. на тему «Психологічні особливості емоційності підлітків та стилі сімейного виховання»(19.00.07 – педагогічна та вікова психології), науковий керівник – доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри загальної та диференціальної психології Саннікова Ольга Павлівна. З 2006 року – доцент.

Професійна активність: З 1979 р. по 1981 р. працювала викладачем психології Черкеського педагогічного училища, з 1981 р.по 2003 рр.викладачем психології Одеськогопедагогічного училища (з 1997 року - Одеський педагогічний коледж Південноукраїнського державного педагогічного університету ім..К.Д.Ушинського).В ПНПУ імені К.Д.Ушинського працює з 2003 р. викладачем кафедри психології. З 2006 р. і до нині – доцент кафедри загальної та диференціальної психології.

Наукові інтереси: вікова психологія, психологія розвитку особистості, психологія сімейних стосунків, становлення професіонала, особистісне зростання.

Науково – організаційна діяльність: Під керівництвом І.Г Кошланьвиконано понад 70 випускнихтамагістерських робіт.

Забезпечення дисциплін:

Загальна психологія;

Вікова психологія;

Психологія розвитку особистості та стосунків у сім’ї,

Основи психогігієни та психокорекції.

Нагороди: І.Г.Кошлань нагороджена знаком «Відмінник освіти України» (1997 р.).

Основні публікації

Опубліковано більше 50 наукових праць, серед яких: 3 науково-методичних посібника, 1 свідоцтво на реєстрацію авторського права на твір (у співавторстві), наукові статті, тези і доповіді на науково-практичних конференціях.

ВІТАЄМО!!! НАМ 200 РОКІВ!

• Віртуальний тур