Уряд Сербії надає 25 стипендій для навчання у 2020/2021 навчальному році

Для українців стартував конкурс на отримання стипендій у вишах Республіки Сербія. Уряд цієї країни виділив 20 стипендій для здобуття базової вищої освіти та магістратури, а також 5 для навчання у аспірантурі.

Заявки від кандидатів  приймаються до 7 липня 2020 року.

Стипендії призначаються терміном до 12 місяців у 2020/2021 навчальному році. Її розмір становить 15 000, 00 динарів на місяць.

Перелік необхідних документів для участі у відборі:

• заповнений реєстраційний бланк;
  • біографія з мотиваційним листом англійською або сербською мовою (не більш як одна сторінка формату А4);
  • завірена копія свідоцтва-диплому та інших важливих документів;
  • програма перебування (не більш як одна сторінка формату А4);
  • 2 рекомендації від викладачів університету (буде взято до уваги як перевага);
  • копію листування із сербським закладом вищої освіти, що виявив готовність прийняти кандидата на отримання стипендії;
  • медична довідка (видана не пізніше 6 місяців до старту відбору), яка підтверджує, що кандидат не хворіє на інфекційні хвороби (включаючи тест на СНІД).

Варто зазначити, що всі документи подаються англійською або сербською мовою (у разі якщо документи подаються сербською мовою, необхідно зробити переклад на українську мову).

МОН прийматиме заявки у електронному та паперовому форматах у 2-х примірниках.

Поштова адреса:

Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна

Управління міжнародного співробітництва та протоколу.

У електронному форматі скановані PDF-документи, а також анкету необхідно надіслати на електронну скриньку 이 이메일 주소가 스팸봇으로부터 보호됩니다. 확인하려면 자바스크립트 활성화가 필요합니다.. У темі листа необхідно зазначити «Стипендії на навчання в Республіці Сербія 2020/2021».

Stipendije_prijava Serbia.pdf