Українці можуть отримати до 40 стипендій для навчання у вишах В’єтнаму

Розпочався конкурс на отримання стипендій у закладах вищої освіти В’єтнаму у 2020-2021 навчальному році  Цьогоріч українці зможуть отримати до 40 стипендій.

Заявки приймаються до 17 липня 2020 року.

Так, Уряд цієї країни надає до 25 стипендій для навчання у вишах на бакалавраті та/або «магістр» за філологічними, природничими та технічними спеціальностями.

Також  до 10 стипендій для навчання в аспірантурі та до 5 стипендій для наукового стажування.

Перелік необхідних документів:

• заява кандидата на навчання, адресована до Міністерства освіти і науки України (в довільній формі);
  • анкета встановленого зразка;
  • мотиваційний лист (українською чи англійською мовою);
  • 1 лист-рекомендація (українською чи англійською мовою);
  • копії документів про освіту. Документи мають бути перекладені англійською мовою. Студенти, що навчаються, мають подати ще виписку з залікової книжки;
  • копії сторінок паспорта громадянина України з зазначенням місця реєстрації та копія паспорта громадянина України для виїзду за кордон;
  • медична довідка, видана офіційним органом охорони здоров’я
  • країни проживання особи, яка виїздить на навчання за кордон, зокрема, про відсутність вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ-інфекція) та захворювання СНІД;
  • CV (англійською мовою).
  • МОН прийматиме заявки (заповнена анкета та необхідні документи) в електронному та паперовому форматах у 2-х примірниках (перший пакет документів – оригінали, другий – копії).

Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна,

Міністерство освіти і науки України,

Управління міжнародного співробітництва та протоколу.

Примітка: Стипендії на навчання у В’єтнамі.

В електронному форматі скановані PDF-документи необхідно надіслати на електронну скриньку МОН 이 이메일 주소가 스팸봇으로부터 보호됩니다. 확인하려면 자바스크립트 활성화가 필요합니다., зазначивши у темі листа “Стипендії на навчання у В’єтнамі 2020”.

Нагадаємо, що Катар запрошує українців виграти міжнародні премії.