СПИСОК СТУДЕНТІВ 2-4 РОКУ НАВЧАННЯ РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ПОСЕЛЕННЯ У ГУРТОЖИТОК №1

СПИСОК СТУДЕНТІВ 2-4 РОКУ НАВЧАННЯ РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ПОСЕЛЕННЯ У

ГУРТОЖИТОК №1

2020-2021 н.р.

П.І.Б.

РІК НАВЧАННЯ

 

ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

 

1.      

Ісамов С. Н.

2

2.      

Попова І. В.

2

3.      

Дубрівська Ю. А.

2

4.      

Римбул Д. Є. М

2

5.      

Яловчук В. М

2

6.      

Білоус А.

2

7.      

Гарбуз Т. О.

3

8.      

Тарасенко Д.

3

9.      

Круглякова Є.

3

10.  

Антонюк А.

3

11.  

Спринчак О.

3

12.  

Ткач Д.В.

3

13.  

Ткаченко П. Ю.

3

14.  

Савенко К.І.

3

15.  

Філімонова О. К.

3

16.  

Кожухар Г.

3

17.  

Новицька О.

4

18.  

Нігоіца М.

4

19.  

Годун Н.

4

20.  

Деткова М.

4

21.  

Кушнір О.

4

22.  

Благословіту В.

4

23.  

Тимовський М.

4

24.  

Крижановська Н.

4

25.  

Кателін В.

4

26.  

Кім В.

4

27.  

Петренко О.А.

4

28.  

Цуркан Ю.

4

29.  

Христюк О.

4

30.  

Петрусенко А.

4

 

ФАКУЛЬТЕТ ПОЧАТКОВОГО НАВЧАННЯ

 

1.      

Стасишина Катерина Олександрівна

2

2.      

Логвінова Оксана Юріївна

2

3.      

Геркогло Аліна Степанівна

2

4.      

Волошина Уляна Андріївна

2

5.      

Арабаджи Анастасія Михайлівна

2

6.      

Солодова Дар'я Олександрівна

2

7.      

Недялкова Валентина Іванівна

2

8.      

Стадник Анна Павлівна

2

9.      

Наумова Олександра Олександрівна

3

10.  

Дімова Марина Сергіївна

3

11.  

Казак Ніна Сергіївна

3

12.  

Таранюк Катерина Миколаївна

3

13.  

Сич Любов Сергіївна

3

14.  

Цвігун Тетяна Юріївна

3

15.  

Сілаєв Сергій Андрійович

4

16.  

Коваль Оксана Ярославівна

4

17.  

Чернецька Катерина Олександрівна

4

18.  

Кравченко Анастасія Геннадіївна

4

19.  

Попова Валентина Сергіївна

4

 

ФАКУЛЬТЕТ ДОШКІЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ ТА ПСИХОЛОГІЇ

 

1.      

Туфекчі Олена Олексіївна 

4

2.      

Фесенко Юлія Андріївна

4

3.      

Морару Юлія 
Миколаївна

4

4.      

Куманова Василина  Вікторівна

4

5.      

Мураткова Ганна Володимирівна

4

6.      

Дімоглова Марина  Радіонівна 

4

7.      

Ракович Вікторія  Дмитрівна 

4

8.      

Волчок Анастасія  Григорівна

4

9.      

Тіміна Олеся Олександрівна  

Магістр 2 р.н.

 

ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ

 

1.      

Алєксєєва Катерина Сергіївна

2

2.      

Бєлова Альона Олегівна

2

3.      

Бондаренко Ірина Сергіївна

2

4.      

Гарагедян Мар’яна Арутюнівна

2

5.      

Зорило Ольга Анатоліївна

2

6.      

Каліна Іванна Сергіївна

2

7.      

Время Ростислав Ігорович

2

8.      

Дзірба Софія Павлівна

2

9.      

Жавко Надія Вікорівна

2

10.  

Пруднік Вікторія Дмитрівна

2

11.  

Стрілець Юлія Валентинівна

2

12.  

Цівка Анастасія Віталіївна

2

13.  

Василенко Анастасія Сергіївна

2

14.  

Закопайло Дар’я Сергіївна

2

15.  

Кириченко Дар’я Олександрівна

2

16.  

Лозова Вікторія Вікторівна

2

17.  

Раєвська Сніжана Борисівна

2

18.  

Тінкован Ірина Сергіївна

2

19.  

Дзиговська Яна Русланівна

3

20.  

Костюк Яна Романівна

3

21.  

Попович Яна Володимирівна

3

22.  

Фаутова Антоніна Григорівна

3

23.  

Рубан Катерина Іллівна

3

24.  

Чернявський Костянтин Володимирович

3

25.  

Голубенко Вікторія Олегівна

3

26.  

Іорданова Дарія Миколаївна

3

27.  

Чумаченко Анна Романівна

3

28.  

Попова Дар’я Анатоліївна

4

29.  

Шаботіна Дар’я Ігорівна

4

30.  

Пшенишняк Анастасія Романівна

4

31.  

Туріца Ольга Романівна

4

32.  

Черненко Ксенія Олегівна

Магістр 2 р.н.

33.  

Шевченко Анастасія Вячеславівна

Магістр 2 р.н.

34.  

Лісанов Артур Віталійович

Магістр 2 р.н.

35.  

Володін Гліб Олександрович

Магістр 2 р.н.

 

ФІЛОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

 

1.      

Поп А.В.

2

2.      

Тумачок А.О.

2

3.      

Коровкінв Т.В.

2

4.      

Мотик О.Д.

2

5.      

Березовська А.О.

2

6.      

Мігова Н.С.

2

7.      

Руснак І.О.

2

8.      

Булаховська Л.М.

2

9.      

Задорожнюк А.В.

2

10.  

Міхова А. Р.

2

11.  

Морохова Ю. І.

2

12.  

Годорожа А. І.

3

13.  

Василенко К. В.

3

14.  

Козлова К.В.

3

15.  

Мамулат Л.С.

3

16.  

Шпак О.В.

3

17.  

Осіпенко А. І.

Магістр 2 р.н.

18.  

Хархаліс М. Р.

Магістр 2 р.н.

 

ІНСТИТУТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ

 

1.      

Тропанец Віктор Сергійович

2

2.      

Бабенко Оксана Володимирівна

2

3.      

Іванов Георгій Георгійович

3

 

ХУДОЖНЬО-ГРАФІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

 

 1.

Бешетя Кароліна Андріївна

2

 

СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

 

Політологія

1.      

Кліщевський Роман Сергійович

2

2.      

Гладка Валерія Сергіївна

2

3.      

Осика Данило Олександрович

2

4.      

Олійник Андрій Павлович

2

5.      

Волянська Валерія Дмитрівна

2

6.      

Ігнатенко Віктор Віталійович

3

7.      

Лисюченко Світлана Сергіївна

3

8.      

Білоусова Вікторія Вікторівна

3

9.      

Тинку Олена Іванівна

3

10.  

Тимошенко Олександр Сергійович

3

11.  

Невмержицький Дмитро Олександрович

3

12.  

Бучнева Руслана Андріївна

4

13.  

Мицко Ірина Іванівна

4

Право

1.      

Діденко Максим Олегович

2

2.      

Олару Валентина Сергіївна

2

3.      

Мількевич Каріна Іванівна

2

4.      

Ковальчук Павліна Вікторівна

2

5.      

Чернега Світлана Олегівна

2

6.      

Іванюк Віталіна Станіславівна

2

7.      

Каспарова Карина Олександрівна

2

8.      

Калініченко АнастасіяМиколаївна

2

9.      

Язаджи Анна Володимирівна

2

10.  

Александрова Маргарита Георгіївна

3

11.  

Суліма Вікторія Олегівна

3

12.  

Цибулько Альона Романівна

4

Журналістика

1.

Легка Марія Олександрівна

2

Психологія

1.

Багрій Діана Олександрівна

3

 

 

ІСТОРИКО-ФІЛОСОФСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ

1.      

Цимбал Єлизавета Андріївна

3

2.      

Чучман Костянтин Дмитрович

3

 

 

 

© 2017 Університет Ушинського