Діяльність аспірантури

Історія ОНП: Згідно з Наказом МОН України від 06.11.2015 року №1151 та таблицею відповідності Переліку наукових спеціальностей (Перелік 2011 року) та Переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти було введено спеціальність «105 Прикладна фізика та наноматеріали», та при Університеті Ушинського аспірантура продовжила підготовку кадрів згідно нової класифікації  науково-педагогічних кадрів для закладів вищої освіти, наукових кадрів для науково-дослідних інститутів. 

 У 2016 році створено відповідну проєктну групу, в яку входили провідні співробітники університету: Гохман Олександр Рафаїлович - доктор фіз.-мат. наук, проф.; Ків Арік Юхимович -доктор фіз.-мат. наук,  проф.; Голованов Вячеслав Володимирович – доктор фіз.-мат. наук, проф.; Брюханов Аркадій Олексійович– доктор технічних наук, проф.

Проєктна група розробила ОНП зі спеціальності «105 Прикладна фізика та наноматеріали». Гарантом ОНП «105 Прикладна фізика та наноматеріали» є доктор фіз.-мат. наук, професор, О. Р. Гохман.

Впровадження освітньої програми: У 2017 році ОНП була оновлена шляхом введення нових дисциплін та збільшенням складової навчальних дисциплін за вибором аспіранта з метою врахування тенденцій розвитку сучасної прикладної нанофізики та був здійснений перший набір за цією ОНП. У 2020 році освітньо-наукова програма повністю перероблена і вдосконалена згідно з новими вимогами МОН і отриманим досвідом роботи з аспірантами. У 2021-2022 рр. в програму були внесені корективи на основі пропозицій здобувачів та випускників через анкетування, анонімного опитування, залучення до складу робочої групи ОНП; обговорення проєктів ОНП роботодавцями та університетською академічною спільнотою, іншими стейкголдерами.

До складу робочої групи входять проф. О. Р. Гохман,  проф. А. І. Ків, проф. В. В. Голованов, проф. А. О. Брюханов, асп. І. І. Дончев.

Освітньо-наукова програма

Програми навчальних дисциплін

Програма вступного випробування в аспірантуру

© 2017 Університет Ушинського
https://jospakk.kuduskab.go.id/slot-gacor/ http://inlislite.palembang.go.id/live-sgp/ https://jdih.dprd.bulelengkab.go.id/slot-gacor-online/ https://pustaka.pekanbaru.go.id/slot-gacor/ https://library.poltekpel-sby.ac.id/slot-demo/ https://inlislite.bengkaliskab.go.id/slot-gacor/ http://inlis.lamongankab.go.id/slot-demo/ http://inlislite.palembang.go.id/demo-pg-soft/ http://sipmk.kemenkopmk.go.id/slot-gacor/ https://jdih.boltimkab.go.id/toto-macau/ https://jdih-dprd.murungrayakab.go.id/slot-demo-pragmatic/ https://jospakk.kuduskab.go.id/slot-demo/ https://jdih.dprd.bulelengkab.go.id/slot-online-gacor/ https://jdih.boltimkab.go.id/slot-gacor/ http://inlislite.palembang.go.id/rtp-live-slot/ https://jdih.boltimkab.go.id/slot-demo/ https://silakanmas.disdukcapil.magelangkota.go.id/ikm_download/slot-luar-negeri/ https://silakanmas.disdukcapil.magelangkota.go.id/ikm_download/slot-demo/ https://jim.unrika.ac.id/slot-demo/ https://www.irslawproblems.com/slot-demo/ https://chavancentre.org/slot-demo/