Вища освіта в сучасному цифровому просторі

3-5 жовтня 2018 року в Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Вища освіта в сучасному цифровому просторі: виклики та перспективи». Конференція проводилася спільно з Аріелським університетом (м.Аріель, Ізраїль) на базі Освітнього науково-інформаційного та культурного центру Держави Ізраїль в університеті за підтримки Ізраїльського культурного центру (м.Одеса). У конференції взяли участь більше 30 науковців з України, Ізраїлю, Польщі та Іспанії.

В Університеті Ушинського відбулася відкрита лекція ізраїльського вченого

3 жовтня 2018 року на базі Освітнього культурно-інформаційного та наукового центру Держави Ізраїль Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського відбулася відкрита лекція професора Єврейського університету доктора історичних наук Олександра Якобсона на тему «Ізраїльська демократія: нетривіальний успіх ізраїльського суспільства та його перспективи на майбутнє». Відомого ізраїльського вченого аудиторії представила Перший секретар Посольства Держави Ізраїль в Україні пані Ілона Хільковська.  Лекцію відвідали студенти соціально-гуманітарного факультету, які проявили неабиякий інтерес до теми відкритого заняття.

MODERN TENDENCIES IN THE PEDAGOGICAL SCIENCE OF UKRAINE AND ISRAEL

Розпочато прийом матеріалів (статей) для публікаціїї у міжнародному періодичному журналі “MODERN TENDENCIES IN THE PEDAGOGICAL SCIENCE OF UKRAINE AND ISRAEL: THE WAY TO INTEGRATION” (ISSN 2218 – 8584). Кінцевий термін подачі статті - 16 жовтня 2019. Детальна інформація за посиланням та телефоном: 063 361 73 60. Слободянюк Анна Анатоліївна.

Візит професора Єрусалимської академії

Методика зеркала (В. Коэн, Израиль). Такое название дано методики потому, что: 1) дети как в зеркале повторяют все движения учителя; 2) в движениях учителя, как в зеркале, отражается его восприятие музыки, учитель показывает то, как он слышит музыку.

Ізраїльські дипломати відвідали Університет Ушинського

14 березня 2019 року відбулася робоча зустріч ректора  Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського академіка Чебикіна Олексія Яковича з Першим секретарем Посольства Держави Ізраїль в Україні пані Ілоною Хільковською і Першим секретарем Посольства Держави Ізраїль в Молдові паном Дмитрієм Курсом, під час якої були обговорені питання наукового, академічного та інформаційно-культурного співробітництва, зокрема з ізраїльськими закладами освіти.

Протягом 2017-2018 навчального року для 60 викладачів, студентів і слухачів проводилися заняття з вивчення івриту

На базі Освітнього науково-інформаційного та культурного центру Держави Ізраїль протягом 2017-2018 навчального року для 60 викладачів, студентів і слухачів проводилися заняття з вивчення івриту.

За підтримки Ізраїльського культурного центру в Одесі при Посольстві Держави Ізраїль в Україні та Аріельского університету (Ізраїль) у вересні відбулося відкриття VIIІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні тенденції в педагогічній освіті і науці України та Ізраїлю: шлях до інтеграції».

Міжнародна наукова конференція «Вища освіта в сучасному цифровому просторі: виклики та перспективи»

Шановні колеги!

Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського (Одеса, Україна),

Аріельський університет (Аріель, Ізраїль),

Ізраїльський культурний центр (Одеса, Україна)

запрошує Вас взяти участь у

Міжнародній науковій конференції

«Вища освіта в сучасному цифровому просторі: виклики та перспективи»,

яка відбудеться 3 – 5 жовтня 2018 року

у м. Одеса.

Робочі секції конференції:

1. Сучасні технології та інновації в освіті.

2. Англійська для науковців: як заохотити науковців вивчати англійську мову.

3. Викладання іноземної мови та літератури: когнітивно-комунікативна парадигма.

4. Викладання природничих наук у ЗВО: інноваційні підходи.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, іврит.

Інформаційний лист

Заявка на участь

Аріельський Університет (м.Аріель, Ізраїль) за підтримки Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського видає міжнародний періодичний журнал “MODERN TENDENCIES IN THE PEDAGOGICAL SCIENCE OF UKRAINE AND ISRAEL: THE WAY TO INTEGRATION” (ISSN 2218 – 8584)

Issue 9 (New!)