Вища освіта в сучасному цифровому просторі

3-5 жовтня 2018 року в Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Вища освіта в сучасному цифровому просторі: виклики та перспективи». Конференція проводилася спільно з Аріелським університетом (м.Аріель, Ізраїль) на базі Освітнього науково-інформаційного та культурного центру Держави Ізраїль в університеті за підтримки Ізраїльського культурного центру (м.Одеса). У конференції взяли участь більше 30 науковців з України, Ізраїлю, Польщі та Іспанії.

В Університеті Ушинського відбулася відкрита лекція ізраїльського вченого

3 жовтня 2018 року на базі Освітнього культурно-інформаційного та наукового центру Держави Ізраїль Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського відбулася відкрита лекція професора Єврейського університету доктора історичних наук Олександра Якобсона на тему «Ізраїльська демократія: нетривіальний успіх ізраїльського суспільства та його перспективи на майбутнє». Відомого ізраїльського вченого аудиторії представила Перший секретар Посольства Держави Ізраїль в Україні пані Ілона Хільковська.  Лекцію відвідали студенти соціально-гуманітарного факультету, які проявили неабиякий інтерес до теми відкритого заняття.

Протягом 2017-2018 навчального року для 60 викладачів, студентів і слухачів проводилися заняття з вивчення івриту

На базі Освітнього науково-інформаційного та культурного центру Держави Ізраїль протягом 2017-2018 навчального року для 60 викладачів, студентів і слухачів проводилися заняття з вивчення івриту.

За підтримки Ізраїльського культурного центру в Одесі при Посольстві Держави Ізраїль в Україні та Аріельского університету (Ізраїль) у вересні відбулося відкриття VIIІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні тенденції в педагогічній освіті і науці України та Ізраїлю: шлях до інтеграції».

Міжнародна наукова конференція «Вища освіта в сучасному цифровому просторі: виклики та перспективи»

Шановні колеги!

Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського (Одеса, Україна),

Аріельський університет (Аріель, Ізраїль),

Ізраїльський культурний центр (Одеса, Україна)

запрошує Вас взяти участь у

Міжнародній науковій конференції

«Вища освіта в сучасному цифровому просторі: виклики та перспективи»,

яка відбудеться 3 – 5 жовтня 2018 року

у м. Одеса.

Робочі секції конференції:

1. Сучасні технології та інновації в освіті.

2. Англійська для науковців: як заохотити науковців вивчати англійську мову.

3. Викладання іноземної мови та літератури: когнітивно-комунікативна парадигма.

4. Викладання природничих наук у ЗВО: інноваційні підходи.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, іврит.

Інформаційний лист

Заявка на участь

Аріельський Університет (м.Аріель, Ізраїль) за підтримки Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського видає міжнародний періодичний журнал “MODERN TENDENCIES IN THE PEDAGOGICAL SCIENCE OF UKRAINE AND ISRAEL: THE WAY TO INTEGRATION” (ISSN 2218 – 8584)

Issue 9 (New!)

Issue 8

Issue 7

Issue 6

Issue 5

Higher education in Modern Digital Space

October 3-5, 2018, the International Scientific and Practical Conference "Higher Education in Modern Digital Space: Challenges and Prospects" was held at South Ukrainian National Pedagogical University named after K. D. Ushynsky. The conference has been held jointly with Ariel University (Arriel, Israel) on the basis of the Educational Center for Information, Education and Culture of the State of Israel at the University with the support of the Israeli Cultural Center (Odessa). More than 30 scholars from Ukraine, Israel, Poland and Spain have taken part at the conference.

An open lecture by an Israeli scientist has been delivered at Ushynsky University

October 3, 2018, on the basis of the Educational Center for Culture, Information and Science of the State of Israel at South Ukrainian National Pedagogical University named after                K. D. Ushynsky, an open lecture on "Israeli Democracy: the Non-trivial Success of the Israeli Society and its Perspective on future" has been delivered by Olexander Jakobson, Doctor of Historical Sciences, Professor of Jewish University. The well-known Israeli scientist has been presented by the First Secretary of the State of Israel Embassy in Ukraine, Mrs. Ilona Khilkovska. The lecture has been attended by the students of the Faculty of social sciences and humanities, who showed a great interest in the topic of open class.