Підготовка моніторингу щодо рівня впровадження нових педагогічних технологій в освітній процес

30 серпня 2018 року відбулася робоча зустріч виконавців міжнародного проекту МоPED (Erasmus+) від Університету Ушинського, на якій розглядалась необхідність коректування змісту питань, розроблених Київським національним університетом імені Бориса Грінченка за WP1 проекту. Водночас були розглянуті питання організації моніторингу думок викладачів, студентів Університету Ушинського, учителів закладів освіти Одеської області про рівень упровадження нових педагогічних та цифрових технологій в освітній процесс.

Тренінг з удосконалення цифрової й дидактичної компетентностей вчителів 9-12 квітня

В УНІВЕРСИТЕТІ УШИНСЬКОГО ВІДБУВСЯ ТРЕНІГ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ В МЕЖАХ ПРОЕКТУ MOPED

26-29 березня 2019 року у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського відбувся тренінг для вчителів, який проводився в межах проекту MoPED за підтримки Європейської комісії та Erasmus+.

Тренінг з удосконалення цифрової й дидактичної компетентностей вчителів

Нарада виконавців проекту МоПЕД

18 лютого 2019 року відбулася нарада виконавців проекту МоПЕД  від Університету Ушинського   щодо корегування їх діяльності відповідно до листа Belen Enciso, офіцера агенції EACEA (Education, Audiiovisual and Cultyre Executive Agency) Єврокоміссії.

Шановні колеги!

Запрошуємо вас до участі в конкурсному відборі для подальшого долучення до навчальних тренінгів і семінарів, спрямованих на вдосконалення цифрової й дидактичної компетентностей викладачів ЗВО, учасників проекту MoPED.

Дорадчий моніторинг виконання проекту МоПЕД

Презентовано результати виконання завдань за проектом MoPED

03 вересня 2018 року на зборах співробітників фізико-математичного факультету Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського було презентовано результати виконання окремих завдань проекту МоПЕД, що фінансується ЕРАЗМУС+К2. Із відповідною інформацією на зборах виступили науковий керівник проекту - доктор педагогічних наук, професор Ордановська Олександра Ігорівна, а також менеджер проекту від Університету Ушинського - доктор фізико-математичних наук, професор Гохман Олександр Рафаїлович.

Сторінка 1 із 3