Університет Ушинського надає допомогу одеським закладам дошкільної освіти під час адаптивного карантину

З 1 червня 2020 року одеські заклади дошкільної освіти комунальної власності відкрили свої двері для дітей, батьки яких працюють і залишити вдома дитину не мають можливості.

З Днем Вишиванки!

Шановні студенти та викладачі, факультет дошкільної педагогіки та психології вітає вас зі святом - З Днем Вишиванки! У цей день ми прославляємо нашу єдність, красу та нашу неймовірну культурну спадщину.

Віртуальна виставка "Великодні писанки"

Факультетом дошкільної педагогіки та психології Університету Ушинського було організовано віртуальну виставку "Великодні писанки".

Підвищуємо цифрову компетентність майбутніх педагогів дошільної освіти

Застосування інформаційно-комунікаційних технологій є ефективним інструментом забезпечення якості підготовки майбутніх педагогів дошільної освіти.

Літературно-музична композиція «Мови нашої слова-наша музика жива»

24 лютого в бібліотеці-філії №2 ім. К. Г. Паустовського для студентів Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського відбулась літературно-музична композиція «Мови нашої слова -наша музика жива». Захід був присвячений Міжнародному дню рідної мови та Міжнародному дню материнської мови-International Mother Language Day.

Захід в межах роботи з національно-патріотичного виховання

Найбільш сильним почуттям людської єдності є саме патріотизм, який у поєднанні з життєвою позицією реалізує високу мету та наміри збагатити надбання свого народу та держави. Кожен з нас є носієм патріотизму, як найвищої цінності народу, яка, завдяки формуванню національно-патріотичної самосвідомості, є провідною у духовному світі кожної особистості.

Крокуючи в ногу з часом

Трансформації системи дошкільної і початкової освіти передбачають перехід Нової української школи на впровадження сучасних цифрових технологій в освітній процес.

Свято, приурочене прийдешнім зимовим святам - Різдву Христовому та Новому Року на факультеті дошкільної педагогіки та психології

24 грудня 2019 року на факультеті дошкільної педагогіки та психології було організовано свято, приурочене прийдешнім зимовим святам - Різдву Христовому та Новому Року. За підтримки деканату, викладачів факультету та силами студентів третього та другого курсів було організовано святкову концертну програму. З вітальним словом виступила декан факультету дошкільної педагогіки та психології Булгакова Олена Юріївна. 

Сторінка 1 із 2

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського