Яскравий виступ студентів і аспірантів Університету Ушинського на конкурсі в Будапешті

Студенти й аспіранти факультету музичної та хореографічної освіти Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського з КНР Ван Лу, Чень Чень, Чень Хань, Чжоу Є, Чжоу Дапін, У Сюань (наукові керівники проф. О. Є. Реброва, доценти М. Г. Демидова, Н. О. Батюк) успішно виступили на ХVІІ Міжнародному конкурсі-фестивалі «Constellation of Budapest − youth, inspiration, talent», що відбувся у столиці Угорщини Будапешті з 02.11.2018 по 05.11.2018. Цей конкурс традиційно проводився у межах фестивального проекту «Сузір’я» під патронатом мерії Будапешта та Національної академії мистецтв України.

Виступ студентів Університету Ушинського в Одеській філармонії

Студенти факультету музичної та хореографічної освіти Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського  візьмуть участь в абонементних концертах нового сезону Одеської обласної філармонії. Ансамбль ударних інструментів під керівництвом викладача кафедри музично-інструментальної підготовки, кандидата мистецтвознавства Ганни Рало представить слухачам несподівані трактування найбільш відомих творів і познайомить  публіку з тими, що виконуються рідко.

Участь у IV Міжнародному фестивалі-конкурсі «Сузір’я моря - сонце, молодість, краса»

Участь у IV Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Сузір’я моря - сонце, молодість, краса».
15-18 червня 2018 року в Одесі пройшов IV Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Сузір’я моря - сонце, молодість, краса», який проходив під патронатом Міністерства освіти та науки України, Національного всеукраїнського музичного союзу, Національної академії мистецтв України та мерії міста. Це масштабний проект  об’єднує молоді таланти в різних номінаціях. В номінації «Академічний спів» І премію одержала магістрантка факультету музичної та хореографічної освіти Марія Самуляк (клас викладача Толстової Н. М., концертмейстер Чеменян Г. П.)  Голова журі народний артист України Зеновій Коринець  привітав  Марію з перемогою та відзначив  високий рівень її виконавської  майстерності.

"Ніч у філармонії"

16 червня 2018 року в Одесі пройшов щорічний фестиваль "Ніч у філармонії". Меломани Південної Пальміри провели цілу ніч на концертних майданчиках  Одеської філармонії, де мали змогу насолодилися класичними творами і рок-хітами, а також джазовими імпровізаціями у виконанні талановитих музикантів.

ВІТАЄМО ТАЛАНОВИТИХ СТУДЕНТІВ ТА АСПІРАНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МУЗИЧНОЇ ТА ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ

Студенти Університету Ушинського факультету музичної та хореографічної освіти Лі Ятін, ансамбль танцю «Орхестра», аспірантки кафедри музичного мистецтва і хореографії освіти Лай Сяоцянь та Чжоу Є. яскраво виступили на ІV Міжнародному фестивалі-конкурсі «Сузір’я моря – сонце, молодість, краса», що проводився в Одесі з 15.06.2018 по 17.06.2018. Цей конкурс традиційно проводиться у рамках Міжнародного фестивального проекту «Сузір’я» під патронатом, мерії Будапешта, мерії Пірана (Словенія), мерії Ліптовського Мікуліша (Словаччина), Національної академії мистецтв України, Міністерства освіти і науки України, Одеської міської ради.

Фестиваль мистецтв «Зоряна Брама»

Вітаємо студентів факультету музичної та хореографічної освіти з перемогою у  Всеукраїнському  фестивалі мистецтв «Зоряна Брама», що пройшов в м. Київ 17 травня. В номінації «Інтрументальний жанр» лауреатом І премії став студент 4 курсу Зеленковський Олег (клас доцента Горожанкіної О.Ю.). Звання Лауреатів в номінації «Академічий спів» посіли  Лі Ліцюань (І премія) та Фен Інін (ІІ премія), клас доцента Ройтенко Н.О., концертмейстер Тетяна Мажара.

Бажаємо подальших творчих успіхів та професійного зростання!

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Лавина талантів»

17 квітня в м. Київ пройшов Всеукраїнський  фестиваль-конкурс «Лавина талантів». В номінації «Фортепіанний дует» І місце і звання лауреатів в різних вікових категоріях посіли магістранти факультету музичної та хореографічної освіти Хе Хуань, Бай Сяонань, Ма Цзе та Кун Цзин (клас доцента Горожанкіної О.Ю.).

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів!

Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтва «Перлина Карпат»

З 25-28 жовтня у Буковелі проводився У Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтва «Перлина Карпат». Журі хореографічних номінацій було представлено такими відомими танцюристами, як.

Сторінка 1 із 3