В Університеті Ушинського відзначили День вишиванки

У третій четвер травня українці вже традиційно святкують День вишиванки. Отже, 21 травня 2020 року викладачами та студентами факультету початкового навчання, філологічного факультету Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського в межах відзначення цієї події було підготовлено тематичну виставку та відеопрезентацію «Українська традиційна вишиванка Північного Причорномор`я».

Кафедра педагогіки Університету Ушинського оголошує старт конкурсу есе з теми «ЩО ДЛЯ МЕНЕ ПАТРІОТИЗМ І ЛЮБОВ ДО БАТЬКІВЩИНИ»

Для участі запрошуються студенти всіх факультетів Університету Ушинського

Рекомендації щодо написання есе:

Науково-практична конференцію «Світоглядні горизонти місії вчителя Нової української школи»

Кафедрою педагогіки 19-20 вересня 2019 року проведено міжнародну науково-практичну конференцію «Світоглядні горизонти місії вчителя Нової української школи», присвячену 195-річчю з дня народження видатного вітчизняного педагога Костянтина Дмитровича Ушинського.

Відкрита лекція Нєдялкової К.В., доцента кафедри математики і методики її навчання

6 грудня 2019 року відбулася відкрита лекція доцента кафедри математики і методики її навчання Нєдялкової К.В. на тему «Методика навчання учнів доведень теорем».