Урочистості з вручення дипломів магістрів в Інституті фізичної культури, спорту та реабілітації

У Навчально-науковому інституті фізичної культури, спорту та реабілітації відбулося урочисте вручення дипломів магістрів, зі  спеціальностей : Середня освіта (Фізична культура) і Спеціальна освіта.

Інформаційна зустріч з майбутніми абітурієнтами - 2019

26 січня 2019 р., в Навчально-науковому інституті фізичної культури, спорту та реабілітації, відбулася інформаційна зустріч із абітурієнтами 2019 р.  Наш інститут відвідали майбутні абітурієнти із закладів загальної середньої освіти м. Одеси і області, випускники ДЮСШ, СДЮСШОР м. Одеси, їх батьки і тренери.

День відчинених дверей у Навчально-науковому інституті фізичної культури, спорту та реабілітації

У старовинній колонній залі університету урочисто пройшов День відчинених дверей Навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та реабілітації. На свято були запрошені випускники спортивних шкіл, спортивних клубів, федерацій з видів спорту, учні старших класів закладів загальної середньої освіти. У заходах прийняли участь керівники міста і області у галузі фізичної культури і спорту, директори спортивних шкіл.

100 км за 8 годин і 30 хвилин!

Студентка інституту фізичної культури, спорту та реабілітації Університету Ушинського Олена Шевченко в Китаї, у місті Ухань, взяла участь в ультрамарафоні на 100 км, де потрапила у фінальну п’ятірку кращих спортсменок! Наша спортсменка подолала 100 км за 8 годин 30 хвилин! Вітаємо! Бажаємо нових перемог!

XІІ Міжнародна науково-практична конференція “Адаптаційні можливості дітей та молоді”

13-14 вересня 2018 року кафедрою біології і охорони здоров’я було проведено  XІІ міжнародну науково-практичну конференцію «Адаптаційні можливості дітей та молоді»

Перемога Володимира Воронька у змаганнях з плавання на відкритій воді

Переможцем запливу на 5 км став випускник факультету фізичної реабілітації Університету Ушинського, майстер спорту України Володимир Воронько.

Перемога студентів Університету Ушинського на змаганнях Кубку України з самбо

30 серпня 2018 року в м. Житомирі студенти першого року навчання інституту фізичної культури, спорту та реабілітації Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського Бальжик Вікторія (у ваговій категорії до 56 кг) і Миготін Артем (у ваговій категорії 60 кг) вибороли перші місця у змаганнях на Кубок України з боротьби самбо. Почесне друге місце серед юніорів з боротьби самбо посів Наумов Сергій у ваговій категорії 74 кг.

Тренінг-тестування з біології для майбутніх абітурієнтів

У 2018 році кафедрою біології і основ здоров’я було започатковано та вже стає традиційним тренінг-тестування з біології для майбутніх абітурієнтів, яке було проведено у цьому році 24 лютого за адресою: вул. Фонтанська дорога, 4, зелена зала. У тестуванні прийняли участь 19 учнів 10-х і 11-х класів шкіл м. Одеса.

Сторінка 1 із 6