Студенти відвідали Управління з фізичної культури та спорту Одеської міської ради

До Дня місцевого самоврядування студенти спеціальностей "Політологія" та "Право" Університету Ушинського на запрошення Одеської міської ради відвідали Управління з фізичної культури та спорту Одеської міської ради та ознайомилися із специфікою діяльності Управління, проблемами та перспективами місцевого самоврядування в Україні.

В Університеті Ушинського проведено Олімпіаду з психології та рекламної діяльності

30 листопада 2018 року старшокласників міста Одеси гостинно зустрів соціально-гуманітарний факультет Південноукраїнського національного педагогічного універистету імені К. Д. Ушинського.

ШАНОВНІ УЧНІ 10-11 КЛАСІВ!

ШАНОВНІ УЧНІ 10-11 КЛАСІВ!
СОЦІАЛЬНО - ГУМАНІТАРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського

Students visit the Department of Physical Culture and Sport of the Odesa City Council

On the Day of Local Self-Government the students of the specialties "Political Sciences" and "Law" of Ushynsky University at the invitation of the Odesa City Council have visited the Office of Physical Culture and Sport of the Odesa City Council and familiarized with the specifics of the Office's activities, problems and prospects of local self-government in Ukraine.

Ushynsky University hosts the Olympiad in Psychology and Advertising

November 30, 2018, senior students of the city of Odesa were hosted at the Faculty of Social Sciences and Humanities of South Ukrainian National Pedagogical University named after        K. D. Ushynsky.