Вітаємо з ювілеєм професора Емму Августівну Гансову!

2 листопада 2019 року відзначила свій ювілейний день народження одна з фундаторок Одеської соціологічної школи, відома українська дослідниця, докторка філософських наук, професор кафедри філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського Емма Августівна Гансова

Високі результати студентки Університету Ушинського на змаганнях із кульової стрільби

Кандидат на участь в Олімпіаді-2020 Анна ІЛЬІНА стала переможницею змагань у кульовій стрільбі на 7-х Всесвітніх іграх серед військовослужбовців., які відбуваються в китайському місті Ухань (фото: На вищій сходинці - перша зліва).

Основан евнухом-эфиопом, назван в честь исламского святого: новое об истории Измаила

Фундаментальная научная монография «Город Измаил и его фортификация (по источникам XVI-XIX веков)» вышла недавно в одесском издательстве «Черноморье».

Ее написали два историка — украинец и турок. Доктора исторических наук, завкафедры истории Украины Южноукраинского педуниверситета Ушинского и постоянного автора «Думской» Андрея Красножона наши читатели хорошо знают. Его соавтор — директор Центра исследований арабского и турецкого миров (SOTA) доктор наук Мехмет Тютюнджи, один из ведущих мировых специалистов в области османской эпиграфики.

Студентка Університету Ушинського - найкраща з кульової стрільби в Україні

З 3 по 9 серпня 2019 року відбулися спортивні змагання Чемпіонату України з кульової стрільби, що проходили у Вінниці (гвинтівка) та Львові (пістолет).