Студент Університету Ушинського став лауреатом Всеукраїнського конкурсу мистецтв «Music Universe»

Вітаємо студента факультету музичної та хореографічної освіти Університету Ушинського Кіріяка Богдана із званням лауреата ІІІ ступеню Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Music Universe» в номінації «Академічний спів» (клас викл. Чеменян Г.П.).

Нова перемога студентки Університету Ушинського на вокальному конкурсі

Студентка факультету музичної та хореографічної освіти Університету Ушинського Нателла Кебуладзе здобула нову перемогу - звання лауреата І премії на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Золота хвиля».

Університет Ушинського взяв участь у Міжнародному Online-воркшопі з медіативного конфлікт-коучінгу

26-27 червня 2020 р. у межах Міжнародного проєкту DAAD «Конфлікт-коучінг, розповсюдження процедур медіативного діалогу» (Проєкт – ID: 57523748) професори та доценти кафедри освітнього менеджменту та публічного управління, кафедри загальної та диференціальної психології Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» (С. Тронько, Н. Черненко, І. Бринза, О. Гусак та ін.) взяли участь у міжнародному тренінговому Online-воркшопі з теми «Медіативний конфлікт-коучінг».

Перемога студента Університету Ушинського у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв

Студент факультету музичної та хореографічної освіти Університету Ушинського Лян Вейхун став лауреатом І премії Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв "В ОБІЙМАХ ЧАСУ" в номінації «Інструментальне мистецтво». Конкурс  пройшов  27 червня 2020 р. за підтримки Міністерства культури України в  м. Київ.

Перше місце студентки Університету Ушинського на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Music Universe»

26 червня 2020 року студентка факультету музичної та хореографічної освіти Університету Ушинського Кебуладзе Нателла посіла І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі  мистецтв «Music Universe» в номінації «Академічний спів».

Вітаємо переможців!

Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс "Stars of Olympus" пройшов в м. Київ 25 червня 2020 року. В номінації «Академічний спів» переможцями стали студенти факультету музичної та хореографічної освіти:

Успішний виступ слухачів Інституту Конфуція Університету Ушинського на міжнародному конкурсі

20 травня 2020 року в дистанційному режимі відбувся Всеукраїнський етап Міжнародного конкурсу «Міст китайської мови», у якому взяли участь студенти Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського й учні спеціалізованих класів Конфуція закладів освіти, які є університетськими партнерами.

Високий результат студентки Університету Ушинського на фестивалі-конкурсі «Зірки Пекторалі»

З 15 по 17 червня 2020 року у м. Дніпро пройшов XVI Міжднародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зірки Пекторалі». У номінації «Академічний вокал» лауреатом ІІ ступеню стала студентка факультету музичної та хореографічної освіти Університету Ушинського Анастасія Домнікова (клас викл. Чеменян Г. П.).

Сторінка 1 із 144