Участь у конкурсі читацьких відгуків "Замовте слово про книгу"

20 травня 2019 року студенти І курсу філологічного факультету під керівництвом викладача кафедри української та зарубіжної літератур Павлюк Надії Леонідівни взяли участь у конкурсі читацьких відгуків "Замовте слово про книгу" в рамках проведення ХХ Всеукраїнської виставки-форуму  "Українська книга на Одещині" в Одеській національній науковій бібліотеці. Організатори заходу оголосили умови конкурсу та познайомили студентів з книгами, які вийшли у видавництвах України протягом останнього року і стали переможцями різноманітних престижних конкурсів та літературних рейтингів.

Університет Ушинського долучився до святкування Дня Європи

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. Викладачі та студенти Університету Ушинського організували захід до Дня Європи, визначивши спільні цінності та орієнтири українців та ЄС. Яскравою подією заходу став флешмоб зі створення прапору Європейського Союзу, до якого долучилися не лише студенти, а й викладачі кафедри політичних наук та права.

Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Педагогічна спадщина Костянтина Дмитровича Ушинського у вимірі сучасної освіти»

16 травня 2019 року в межах святкування Дня науки на базі факультету дошкільної педагогіки та психології, в приміщенні бібліотеки Університету Ушинського, було проведено Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію «Педагогічна спадщина Костянтина Дмитровича Ушинського у вимірі сучасної освіти».

Успішний виступ студентів на обласних міжвузівських змаганнях з бадмiнтону

15-16 травня 2019 року в межах обласної мiжвузiвської  Спартакiди відбувся турнiр з бадмiтону, в якому успішно виступили студенти Університету Ушинського.

Засідання Варшавського університету та університетів України

15 травня 2019 року відбулося засідання Варшавського університету та університетів України, на якому ректор Університету Ушинського, академік Олексій Чебикін та віце-ректор Варшавського університету підписали Меморандум про співпрацю в сфері мобільності. Крім того, ректор Університету Ушинського, академік Олексій Чебикін презентував умови проведення в травні 2020 року міжнародного симпозіуму «Молодь за діалог і толерантність у подоланні соціальних конфліктів».

В Університеті Ушинського презентовано щорічні конкурси Програми імені Фулбрайта в Україні

13 травня 2019 року в Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського за сприяння Офісу Програми імені Фулбрайта в Україні відбулася презентація освітніх і наукових конкурсів, яку провела випускниця цієї міжнародної грантової програми пані Оксана Зубченко.

Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс музики та академічного вокалу "Золотий Зорепад".

Вітаємо з перемогою студентів факультету музичної та хореографічної освіти інструментальний ансамбль в складі Ло Ян та Сун Сяодун (клас ансамблевого виконавства доцента Горожанкіної О.Ю.),  які стали лауреатами І премії Міжнародного фестивалю-конкурсу музики та академічного вокалу "Золотий Зорепад", що пройшов у м. Дніпро 11 - 13 травня 2019 року.

Всеукраїнский фестиваль-конкурс «ТАЛАНОВИТА ОДЕССА»

З  10  по 12 травня   2019 г. в Одесі пройшов Всеукраїнский фестиваль-конкурс «ART LAND FEST» «ТАЛАНОВИТА ОДЕССА». В номінації «Інструментальний жанр (фортепіано)» Лауреатом І премії стала студентка 3 курсу факультету музичної та хореографічної освіти Тетяна Козлова (клас доцента Горожанкіної О.Ю).

Сторінка 1 із 109