Викладачі Університету Ушинського взяли участь у Ярмарку «Дари осені»

11 листопада 2019 року завідувач кафедри дефектології та фізичної реабілітації професор Форостян О. І. та доцент кафедри дефектології та фізичної реабілітації Соколова Г. Б. взяли участь від Університету Ушинського у благодійному ярмарку «Дари осені».

Філологічний факультет Університету Ушинського відзначив День української писемності та мови

Напередодні Дня української писемності та мови студенти  та викладачі філологічного факультету Університету Ушинського написали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

8 листопада 2019 року до Дня української писемності й мови бібліотека Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського в читальній залі організувала локацію для написання ХІХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. В заході взяли участь студенти і викладачі факультетів початкового навчання, дошкільної педагогіки та психології й філологічного факультету. 

ЗА ЯКІСТЬ ПРОФЕСІЙНИХ ЗНАНЬ

В рамках цього свята 7.11.19 року в Науково-навчальному інституті фізичної культури, спорту та реабілітації, з ініціативи кафедри біології і охорони здоров’я, пройшла зустріч студентів, викладачів, спортивних тренерів та викладачів фізичного виховання із Заслуженим тренером Республіки Білорусь, Головним тренером Білорусі із веслування на байдарках і каное, Володимиром Володимировичем Шантаровичем. 

Представники Університету Ушинського - учасники ІІ З'їзду корекційних педагогів України

07.11.2019 у м. Києві відбувся ІІ З'їзд корекційних педагогів України «Актуальні проблеми навчання та виховання дітей із особливими освітніми проблемами в освітніх реаліях України», в якому взяли участь представники Університету Ушинського.

Перемоги борців Університету Ушинського на чемпіонаті Європи в Білорусі

На 7-му чемпіонаті Європи з боротьби серед глухих у м. Гомелі (Білорусь) студент навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та реабілітації Університету Ушинського, майстер спорту міжнародного класу Анатолій Червоненко у категорії 87 кг, у греко-римській боротьбі, посів III місце;  у категорії 86 кг серед борців вільного стилю – виборов I місце.

СПОРТИВНЕ СВЯТО «ОЛІМПІЙСЬКЕ СУЗІР`Я» В УНІВЕРСИТЕТІ УШИНСЬКОГО

6 листопада 2019 року в Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського вперше було проведено спортивне свято «ОЛІМПІЙСЬКЕ СУЗІР’Я». 

В Університеті Ушинського відбулася відкрита лекція норвезького професора

4-5 листопада 2019 року у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського відбулися відкриті лекції професора з норвезького Університету НУРД пана Ойстейна Нюстада для викладачів, студентів та слухачів міжнародного проєкту «Україна-Норвегія». Тематика лекцій-зустрічей своєю актуальністю зацікавила учасників освітнього процесу й викликала багато питань у галузі менеджменту підприємницької діяльності.

Сторінка 1 із 122

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського