Змінa рахунків Державного Закладу «Південноукраїнського національного педагогічнного університету імені К. Д. Ушинського»

Увага!

В зв’язку зі зміною рахунків Державного Закладу «Південноукраїнського національного педагогічнного університету імені К. Д. Ушинського» з 1 січня 2020 року просимо зараховувати сплату на наступні реквізити:

за навчання, за дипломи та студентські квітки:

Університет Ушинського – переможець XXVII обласних студентських ігор

У 2019 році студенти Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського брали участь у ХХVІІ обласних студентських іграх серед закладів вищої освіти Одещини. Змагання проводилися з 26 видів спорту серед 19 закладів вищої освіти. За результатами змагань у першій групі ЗВО перше місце посів Університет Ушинського.

ВІДБУВСЯ ВИПУСК МАГІСТРІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МЕНЕДЖМЕНТ»

З 23 по 27 грудня 2019 року в Університеті Ушинського відбувалася підсумкова атестація магістрів зі спеціальності 073 «Менеджмент». Діючі та майбутні керівники закладів освіти презентували результати своїх досліджень. Очолив екзаменаційну комісію професор Національної академії державного управління при Президентові України Саханєнко С.Є.

Новорічне привітання ректора

Новорічне привітання ректора Університету Ушинського академіка О. Я. Чебикіна

Свято, приурочене прийдешнім зимовим святам - Різдву Христовому та Новому Року на факультеті дошкільної педагогіки та психології

24 грудня 2019 року на факультеті дошкільної педагогіки та психології було організовано свято, приурочене прийдешнім зимовим святам - Різдву Христовому та Новому Року. За підтримки деканату, викладачів факультету та силами студентів третього та другого курсів було організовано святкову концертну програму. З вітальним словом виступила декан факультету дошкільної педагогіки та психології Булгакова Олена Юріївна.

Інститут Конфуція Університету Ушинського на Фестивалі льодових скульптур в КНР

23 грудня 2019 року на Сонячному острові м. Харбін (Китайська Народна Республіка) відбувся міжнародний конкурс, присвячений 7-му Зимовому фестивалю скульптур провінції Хейлунцзян.

Відбувся захист дисертаційного дослідження кафедри політичних наук і права Університету Ушинського

20 грудня 2019 року на засіданні спеціалізованоі вченої ради Д. 44.053.06. в Державному закладі "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського" відбувся захист дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата політичних наук Кравчук Ольги Юріївни "Загрози та виклики політичній безпеці України в умовах гібридні війни".

Перемога студентів факультету музичної та хореографічної освіти у Всеукраїнському конкурсі мистецтв.

Студенти магістратури  факультету музичної та хореографічної освіти стали переможцями Всеукраїнського  фестивалю-конкурсу мистецтв «Univers of art», якій  пройшов в Одесі 18-19 грудня 2019 року.

Сторінка 1 із 127