Зустріч з багаторазовим чемпіоном світу з волейболу

В рамках олімпійського тижня, проведена зустріч з багаторазовим чемпіоном світу з волейболу серед ветеранiв спорту Чумаком Володимиром Михайловичем.

Презентація монографії Ярослава Поліщука

11 вересня 2019 відбулася зустріч студентів спеціальностей Політологія, Право  з автором та презентація монографії Ярослава Поліщука «Фронтирна ідентичність. Одеса – ХХ ст.».

Відбулася презентація Інституту Конфуція Університету Ушинського в Зеленому театрі м. Одеси

7 і 8 вересня 2019 року Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського презентував свою діяльність та освітньо-культурні програми в Зеленому театрі м. Одеси.

В Університеті Ушинського відбулася зустріч із шведською письменницею Еббою Вітт-Браттстрем

6 вересня 2019 року студенти і викладачі Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського мали нагоду зустрітися із шведською письменницею, доктором філософії, доктором економіки, професором з порівняльного літературознавства, завідувачем кафедри Седетернського університету, відомою феміністкою і сценаристкою пані Еббою Вітт-Браттстрем (Ebba Witt Brattström).

Університет Ушинського за китайськими традиціями привітав одеситів з Днем міста

Освітньо-культурний центр Інституту Конфуція Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського оригінально привітав одеситів з Днем міста.

УРОЧИСТА ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ УНІВЕРСИТЕТУ УШИНСЬКОГО

30 серпня 2019 року у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського відбулися урочистості з нагоди посвяти першокурсників у студенти, а також Дня знань.

Концерт викладачів та студентів університету до Дня Незалежності України

25 серпня 2019 року до Дня Незелажності України в Одеській Кірсі відбулася ексклюзивна концертна програма "Вогні великого міста", під час якої глядачі мали змогу насолодитися віртуозною грою викладачів та студентів Університету Ушинського на трьох саксофонах, фортепіано й органі.

Студентка Університету Ушинського - найкраща з кульової стрільби в Україні

З 3 по 9 серпня 2019 року відбулися спортивні змагання Чемпіонату України з кульової стрільби, що проходили у Вінниці (гвинтівка) та Львові (пістолет).

Сторінка 1 із 115