Попередження

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: /var/www/host-stat70316/data/www/pdpu.edu.ua/images/10_2017/nord/1.jpg

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: /var/www/host-stat70316/data/www/pdpu.edu.ua/images/10_2017/nord/2.jpg

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: /var/www/host-stat70316/data/www/pdpu.edu.ua/images/10_2017/nord/3.jpg

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: /var/www/host-stat70316/data/www/pdpu.edu.ua/images/10_2017/nord/4.jpg

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/10_2017/nord/1.jpg

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/10_2017/nord/2.jpg

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/10_2017/nord/3.jpg

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/10_2017/nord/4.jpg

В Університеті Ушинського відбулась зустріч і практичні заняття з представником норвезького університету NORD - Іриною Роддивік

4-5 жовтня 2017 року на базі Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського» відбулась зустріч і практичні заняття з представником норвезького університету NORD - Іриною Роддивік.

Під час проведення першого дня занять Ірина Роддивік виклала фундамент теоретичних знань для проведення зі слухачами практичних занять у другому дні.

Теми занять, охоплювали широке коло актуальних питань, які несли практичну спрямованість за визначеними темами. Матеріал лекції постійно пов’язувався з життєвим досвідом лектора. Всі заняття супроводжувались діловою грою з великим інтересом і активністю слухачів. Окремим блоком стала ділова гра у мікрогрупах для вирішення поставлених лектором практичних задач. Заслухавши кожну з команд по вибраним темам,  присутні виставляли оцінки.

Після проведення занять викладачі, які були присутні, відзначили добру психологічну атмосферу, вміння лектора подати складний матеріал, зрозумілою для студентів та слухачів мовою. Застосування різноманітних методичних прийомів та практичних кейсів дало змогу швидко досягнути поставленої мети. Заняття проходили на високому емоційному підйомі.

Окрема зустріч і обмін методичними формами викладання програмного       матеріалу відбувся з викладачами проекту «Україна-Норвегія».

По наповненості і якості сприйняття занять, проведених Іриною Роддивік серед слухачів проекту «Україна-Норвегія», можна оцінити найвищою оцінкою.

{gallery}10_2017/nord/1.jpg{/gallery}

Початок роботи норвезького лектора Ірини Роддивік

{gallery}10_2017/nord/2.jpg{/gallery}

Норвезький лектор Ірина Роддивік проводить заняття зі студентами університету і слухачами проекту Україна-Норвегія (перший день)