×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/pdpueduu/public_html/images/10_2017/stol/1.jpg

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/pdpueduu/public_html/images/10_2017/stol/2.jpg

×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/10_2017/stol/1.jpg

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/10_2017/stol/2.jpg

Круглий стіл на тему: «Україна: економіко-правовий огляд»

24 жовтня 2017 року  кафедра політичних наук  і права  провела на базі Одеської  національної наукової бібліотеки  зі студентами  спеціальностей «Політологія» та «Право» круглий стіл на тему: «Україна: економіко-правовий огляд». Студенти в формі реферативних повідомлень та під час  диспуту обговорювали важливі питання сучасної економіки, а саме: освіта як чинник економічного зростання; досягнення України в різних галузях; екологічний стан  та демографічна ситуація в Україні, негативні наслідки інтеграції  економіки України тощо.

{gallery}10_2017/stol/1.jpg{/gallery}

Необхідністю сьогодення є залучення  більше молоді до вирішення зазначених проблем, так як саме вона володіє новітніми технологіями на сучасному рівні; має завжди цікаві ідеї, які зможуть  підняти економіку на новий рівень. В кінці зустрічі студенти дійшли висновку, що сьогодні політики різного спрямування пов’язують майбутнє України з її рухом у певному напрямі – до Європи. Але Україна має повернутися передусім сама до себе і привести в дію величезні потенційні сили, не лише і не стільки економічні, скільки соціокультурні, тобто духовні сили української нації, без активізації яких навіть значне зростання економіки не здатне автоматично забезпечити політичну стабільність та консолідацію в суспільстві, вихід України на міжнародну арену як стратегічно впливового гравця.

{gallery}10_2017/stol/2.jpg{/gallery}

Студентський колектив висловлює подяку співробітникам Одеської  національної наукової бібліотеки  за цікаву екскурсію, виставку літературних джерел  та надання можливостей для подальшої співпраці.

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського