ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ СВЯТКУЄ ПЕРЕМОГУ!

9 листопада 2017 року в Університеті Ушинського пройшло урочисте святкування Міжнародного дня студентів «Студентська осінь – 2017». Захід вразив усіх своєю оригінальністю! Вітальним словом зустрів студентів ректор університету академік Олексій Якович Чебикін. До конкурсу «Студентської осені» готувалися 9 команд-факультетів у шести номінаціях: соло-пісня, соло-танець, пісня-ансамбль, танець-ансамбль, театральна постановка і оригінальний жанр. Тільки в нас, в Університеті Ушинського, в таких урочистих виставах беруть активну участь викладачі, що робить свято незабутнім! А оцінити таланти довелося почесним гостям-журі: старшокурсникам факультету музичної та хореографічної освіти – Лауреатам Міжнародних конкурсів, які впродовж усього конкурсу демонстрували яскраві майстер класи з вокалу, хореографії, грі на музичних інструментах.

У межах культурного заходу було представлено неймовірно цікаві і яскраві вистави. Серед них виділилися своєрідністю такі факультети: Української філології із щирою любов’ю до класики, Дошкільної освіти із заводним танцювальним міксом, Початкового навчання з виставою студентського театру «Таки-Да!»і… авжеж, факультет Іноземних мов, які стали переможцями конкурсу, – з Мовами Світу, про які можна тільки мріяти!!!
27 талановитих студентів факультету іноземних мов розкрили своє бачення на студентське життя, на сучасну культуру, представили різнобарвність своєї спеціальності через англійську, турецьку, китайську і, свою рідну, українську мови, через національні пісні та хореографічні композиції.
Публіці особливо сподобався оригінальний жанр команди – викладач китайської мови Чжоу Цзяцзя виконала партію на чарівному музичному інструменті Піднебесної – гуджені.

Студенти дуже вдячні своєму декану О. В. Поповій за активну участь і підтримку з її боку.
Без сумніву, захід сприяв згуртуванню і дружбі, розвитку творчого і культурного потенціалу студентів Університету Ушинського.

Студентка і Голова профбюро факультету іноземних мов з боку студентів С. О. Куцева