Олексій Чебикін запропонував кілька інвестиційних проектів Китайським партнерам

12.06.18 - в  Одесі відбувся International Investment Forum за підтримки керівників Одеської області, фахівців які представляють підприємства Університетів та різні організації Одещини, а також консульство Китайської Народної Республіки  в Одесі. З Китаю прибула делегація, що включала 52 фахівця з різних сфер діяльності. На панелі, яка була присвячена науковим та освітнім проектам, ректор, академік Олексій Чебикін запропонував кілька інвестиційних проектів Китайським партнерам, пов`язаних з розширенням підготовки Китайських студентів в Університеті Ушинського та відкриттям філіалу Університета в КНР, створенням спільних підприэмств з IT технологій, виробництвом різних нано-датчиків, логістичного центру та інші. Вказані пропозиції, стали предметом обговорення зацікавленими фахівцями КНР наступного дня, на яких були визначені механізми реалізації вказаних проектів.