Участь у IV Міжнародному фестивалі-конкурсі «Сузір’я моря - сонце, молодість, краса»

Участь у IV Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Сузір’я моря - сонце, молодість, краса».
15-18 червня 2018 року в Одесі пройшов IV Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Сузір’я моря - сонце, молодість, краса», який проходив під патронатом Міністерства освіти та науки України, Національного всеукраїнського музичного союзу, Національної академії мистецтв України та мерії міста. Це масштабний проект  об’єднує молоді таланти в різних номінаціях. В номінації «Академічний спів» І премію одержала магістрантка факультету музичної та хореографічної освіти Марія Самуляк (клас викладача Толстової Н. М., концертмейстер Чеменян Г. П.)  Голова журі народний артист України Зеновій Коринець  привітав  Марію з перемогою та відзначив  високий рівень її виконавської  майстерності.

Вітаємо з перемогою!