В університеті проведено Міжнародну конференцію з адаптивних технологій управління навчанням

24-26 жовтня 2018 року в Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського проходила Четверта Міжнародна конференція з адаптивних технологій управління навчанням, організатором якої виступила кафедра прикладної математики та інформатики на чолі з професором Мазурок Тетяною Леонідівною.

У цьому році серед учасників конференції були представники університетів, науково-дослідних установ, а також центру МАН України.

На форумі учасниками з різних закладів вищої освіти, науково-дослдіних установ та фахівцями кафедри-організатора конференції були представлені цікаві доповіді та результати досліджень.

Під час наукового заходу відбулось жваве обговорення різних аспектів запровадження дистанційної освіти, а також проблем індивідуалізованого та адаптивного навчання.

Програма конференції у pdf форматі

Збірка праць у pdf форматі